W dzieciństwie nazywali ją skunksem. Dziś razem z córką podbija media społecznościowe

Redakcja 10.11.2016
Brianna Worthy i jej córka
Fotografia: www.facebook.com/brianna.worthy.96

Kobiety w tej rodzinie od pokoleń mają we włosach białe pasmo. Chociaż wygląda jak farbowane, jest w stu procentach naturalne.

Ciemny kolor skóry, czarne włosy, a wśród nich białe pasmo. Nie, to wcale nie farba nałożona na włosy. To znamię, które rodzinie Brianny Worthy towarzyszy od kilku pokoleń. Jest ono prawdopodobnie wynikiem braku pigmentu w części włosów i na skórze wokół nich. 

O 23-letniej Amerykance w światowych mediach zrobiło się głośno, gdy na Facebooku zaczęła publikować zdjęcia swojej półtorarocznej córki, Milli Anny. Dziewczynka, podobnie jak jej matka, babcia i prababcia, ma na włosach charakterystyczne przebarwienie i dlatego szybko stała się ulubienicą mediów społecznościowych i serwisów internetowych. O rodzinie napisały już nawet światowe media, a wśród nich "The Telegraph" i "Daily Mail". 

Naturalnie prawdziwe

Nietypowe pasmo włosów kobietom w tej rodzinie towarzyszy od pokoleń. Nie wiemy jednak, kiedy urodziła się pierwsza posiadaczka oryginalnej fryzury. Być może prababcia dziewczynki wcale nie była pierwszą posiadaczką białego pasma - kobieta jako dziecko została adoptowana i nigdy nie poznała swojej biologicznej rodziny. Brianna nie ukrywa, że ona i jej rodzina wszędzie wzbudzają ogromne zainteresowanie. Nieznajomi często zaczepiają kobiety, pytają o ich oryginalne fryzury, a gdy dowiadują się, że białe pasemko towarzyszy im od urodzenia, chcą poznać jak najwięcej szczegółów. 

Z reguły nie przeszkadza mi odpowiadanie na pytania. Jednak, w niektórych sytuacjach jest to dość męczące i przytłaczające. Szczególnie wtedy, kiedy się śpieszę - powiedziała Brianna Worthy dla Dailymail.co.uk.

Kobieta zwróciła uwagę na sytuację, z którą w młodości musiała się zmierzyć. Z powodu jej oryginalnego wyglądu, dzieci często jej dokuczały. Nazywana była nawet... skunksem. Wtedy właśnie marzyła, aby wyglądać zwyczajnie i niczym się nie wyróżniać. Dziś pokochała swoją inność i traktuje ją jako swój atut. Ma nadzieję, że jej córka nigdy nie usłyszy na temat swojego wyglądu nieprzychylnych komentarzy. A jeśli tak będzie - zignoruje je i doceni swoją wyjątkowość. 

Zobacz zdjęcia Brianny Worthy i jej córki

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów