W domu Lewandowskich interweniowała policja! Co się stało?

Róża Piasecka 17.07.2020
Anna i Robert Lewandowscy
Fotografia: instagram.com/annalewandowskahpba

Ania i Robert Lewandowscy są obecnie na urlopie. W ich domu w Monachium konieczna była jednak interwencja policji!

Ania i Robert Lewandowscy przebywają teraz na egzotycznych wakacjach. W ich mediach społecznościowych możemy zobaczyć piękne zdjęcia, na których relacjonują swój pobyt zagranicą. Anna Lewandowska regularnie pokazuje na nich uroki macierzyństwa, publikując fotografie Klary i Laury. Na pewno więc zestresowała ich informacja, że pod ich domem musieli się pojawić funkcjonariusze policji.

Jak donosi niemiecki magazyn Bild, do zdarzenia doszło w miniony piątek po godz. 17. W domu Lewandowskich w Bogenhausen włączył się alarm, który natychmiast zaniepokoił sąsiadów. Na miejscu szybko pojawili się zarówno umundurowani policjanci, jak i ochroniarze w cywilnych ubraniach. Florian Hirschauer, przedstawiciel miejscowej policji, potwierdził to zdarzenie w rozmowie z mediami i zdradził, że alarm był fałszywy.

Zobacz także: Ania Lewandowska zdradziła, czego najbardziej nie lubi w swojej twarzy!

Policja w domu Lewandowskich

Nie stwierdzono żadnych śladów włamania, a pod domem Lewandowskich nie zauważono nikogo podejrzanego. Alarm najprawdopodobniej włączył się przez przypadek. Jednak przebywający z dala od niego rodzice z córkami na pewno najedli się strachu.

Oby już nic więcej nie zakłócało ich spokoju na urlopie. Z ich zdjęć można wywnioskować, że cieszą się tam rajskimi widokami.

Zobacz zdjęcia pociech gwiazd:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów