Beata Tadla w ciąży przytyła 29 kilogramów. Dopiero teraz wyjawiła, jak schudła

Julita Buczek 08.03.2019
Beata Tadla o odchudzaniu
Fotografia: Instagram @beatatadla

Przemiana Beaty Tadli może wydawać się imponująca, jednak sama dziennikarka nie uważa tego za specjalny wyczyn. Co mówi o swojej metamorfozie?

Co prawda Beata Tadla w ciąży była kilkanaście lat temu, jednak dopiero teraz opowiedziała, jak poradziła sobie z nadprogramowymi kilogramami. Jak się okazało, w trakcie jej trwania przytyła aż 29 kilogramów.

Zobacz także: Beata Tadla pokazała nowego partnera. Kim on jest?

Beata Tadla zdradza sekret pięknej sylwetki

W rozmowie z serwisem "Wideoportal" Beata wyznała, że zrzucenie 18 kilogramów zajęło jej równe 18 lat. Przyznała, że nie traktuje swojej metamorfozy jako czegoś spektakularnego. Pochwaliła się też, co pomogło jej osiągnąć taki efekt.

To nie jest jakieś spektakularne schudnięcie. To chyba przychodzi z wiekiem, z czasem. Ze świadomością, że warto dbać o siebie, odżywiając się, nie tylko jedząc. Jestem tym, co jem, co piję, a przede wszystkim jestem tym, co myślę i jak myślę – wyjawiła Beata.

Dziennikarka powiedziała również, że nie przejmuje się negatywnymi komentarzami, które pojawiają się na jej temat w sieci. Uważa, że internetowi hejterzy nie mieliby odwagi powiedzieć jej tego samego w twarz.

Zobacz także: Tadla już otrząsnęła się po Krecie? Przyszła na imprezę z tajemniczym mężczyzną

To najpiękniejsze filmy z romansem w tle. Widzieliście je?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów