W ciąży przytyła 120 kilogramów. Miała wyjątkową motywację do zmian. Dziś to piękna kobieta

Katarzyna Leszczyńska 03.01.2018
Betsy Ayala przed metamorfozą
Fotografia: Fotografie: Instagram/Betsy Ayala

Stała się inspiracją dla innych kobiet.

Betsy Ayala to 34-letnia matka z Houston. W czasie ciąży przytyła aż 120 kilogramów. Choć liczyła wówczas na wsparcie męża, los potoczył się zupełnie inaczej, niż oczekiwała. Wszystkie przeciwności losu sprawiły, że postanowiła zmienić swoje życie i przejść radykalną metamorfozę. W ciągu trzech lat schudła aż 50 kilogramów. Teraz to piękna kobieta.

Gdy urodziła dziecko, oczekiwała, że mąż będzie ją wspierał. On jednak postanowił zdradzić swoją żonę. Najgorsze w tym wszystkim okazały się komentarze, które pisał w wiadomościach do swojej kochanki, a na które natknęła się Betsy. Pojawiły się tam obraźliwe słowa w kierunku kobiety, m.in.: „tłuściocha”, „krowa”. Wszystko to sprawiło, że Betsy postanowiła zmienić swoje życie.

Betsy Ayala przed i po metamorfozie
Fotografia: Instagram/Betsy Ayala

50 kilogramów w 3 lata

Zdrada męża stała się dla Betsy ogromną motywacją. Największą jednak była córka. Kobieta postanowiła wprowadzić do swojego życia zmiany. Rozpoczęła dietę i ćwiczenia. W ciągu trzech lat udało jej się zrzucić aż 50 kilogramów. Dzięki temu mogła stać się inspiracją dla wielu kobiet, które znalazły się w równie trudnej sytuacji jak ona.

Na początku płakałam po każdym treningu. Ale w końcu uznałam, że nie pozwolę, by moja tusza była tym, co mnie określa. Chciałam się zmienić dla siebie i dla mojej córki, żeby być dla niej pozytywnym wzorem – wyznała Betsy w jednym z wywiadów.

Obecnie Betsy motywuje inne kobiety. Jej profil na Instagramie obserwuje już blisko 100 tysięcy osób. Kobieta dziś wygląda naprawdę pięknie. Odnalazła też nową miłość. Zobaczcie sami, jak się prezentuje.

Betsy Ayala po metamorfozie
Fotografia: Instagram/Betsy Ayala
Betsy Ayala po metamorfozie
Fotografia: Instagram/Betsy Ayala
Betsy Ayala po metamorfozie
Fotografia: Instagram/Betsy Ayala
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów