W ciągu roku przytyła 30 kilogramów. Z dwóch przyczyn. Teraz jest modelką fitness i wygląda rewelacyjnie

Katarzyna Leszczyńska 28.11.2017
Cairyn Bloomfield przed metamorfozą
Fotografia: YouTube/The Female

Australijka na wadze przybrała po tym, jak rzucił ją chłopak i wyjechała na studia. 

Cairyn Bloomfield to 28-latka pochodząca z Australii. Dziewczyna w ciągu roku przytyła aż 30 kilogramów. Wszystko dlatego, że rozstała się z chłopakiem, a potem zdecydowała wyjechać na wymianę do Kanady. Przed wyjazdem przytyła 10 kilogramów, a za granicą aż 20 kilogramów. Wszystko to sprawiło, że najbliżsi nie poznali jej po powrocie.

Cairyn po powrocie z Kanady ważyła aż 90 kilogramów. Zmieniła się do tego stopnia, że nie poznała jej własna matka oraz przyjaciele. Właśnie to stało się dla niej impulsem do zmiany swojej sylwetki.

Kiedy rozmawiałam z moją mamą o swojej wadze, powiedziała, że nie rozpoznała mnie na lotnisku, dopiero później, gdy do niej dołączyłam. (…) Kiedy wróciłam do domu zaczęłam przymierzać stare ubrania i zepsułam suwaki w każdej z trzech przymierzanych sukienek. Wówczas uświadomiłam sobie, jak bardzo się zaniedbałam – powiedziała Cairyn w rozmowie z „DailyMail”.

Wszystkie te sytuacje stały się dla dziewczyny impulsem do zmian. Postanowiła sięgnąć po pomoc specjalisty. Cairyn musiała drastycznie zmienić swoją dietę. Podczas, gdy wcześniej jej menu stanowiły kawy z bitą śmietaną i olbrzymie porcje makaronów, później skupiła się głównie na warzywach. Oprócz tego, dołączyła do diety ćwiczenia. Dzięki temu jej życie odmieniło się o 180 stopni.

Mam o wiele więcej energii niż kiedyś. Odstawiłam cukier, co zmieniło moją skórę i ogólny stan zdrowia – powiedziała Bloomfield.

Dziewczyna dziś jest modelką fitness i stara się inspirować inne kobiety do zdrowego stylu życia. Efekty, które osiągnęła są zaskakujące dla wszystkich, nawet dla niej samej. Schudła aż 30 kilogramów i wygląda o wiele lepiej. Wszystko dlatego, że zmieniła dietę i regularnie ćwiczy, choćby miało to być zaledwie 15 minut w ciągu dnia. Jak dziś wygląda?

Cairyn Bloomfield po metamorfozie
Fotografia: Instagram/Cairyn Bloomfield
Cairyn Bloomfield
Fotografia: Instagram/Cairyn Bloomfield
Cairyn Bloomfield
Fotografia: Instagram/Cairyn Bloomfield
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów