W "Zbuntowanym aniele" zagrał przystojnego i bogatego Iva. To, jak dziś wygląda może zaskakiwać

Redakcja 08.08.2017
Facundo Arana i Natalia Oreiro
Fotografia: Materiał prasowy

Facundo Arana wciąż może podobać się kobietom. 

Argentyńska telenowela "Zbuntowany anioł", która w Polsce zadebiutowała w 2000 roku, okazała się prawdziwym telewizyjnym hitem. Losy bezkompromisowej, obdarzonej ciętym językiem, ale i niezwykle wrażliwej Milagros (Natalia Oreiro) śledziły miliony widzów na całym świecie. Fani serialu z zapartym tchem czekali, jak rozwinie się wątek głównej bohaterki i przystojnego, szalenie bogatego Iva (Facundo Arana). 

Telenowela odniosła niebywały sukces nie tylko w Argentynie i w Polsce, ale również w wielu innych krajach. Zapewniła także międzynarodową sławę aktorom, którzy wcielili się w głównych bohaterów. Widzowie tak ich pokochali, że Natalię Oreiro i Facundo Aranę zobaczyć mogliśmy również w innym serialu, zatytułowanym "Jesteś moim życiem". Mimo że od emisji serialów minęło już wiele lat, Oreiro i Arana wciąż wzbudzają ogromne zainteresowanie. 

Facundo Arana teraz

Podczas gdy panowie zachwycali się urodą Natalii Oreiro, wiele nastolatek wzdychało do serialowego Iva. I nie można się dziwić. Facundo Arana jest przystojnym mężczyzną, który jednak różni się od wielu swoich kolegów po fachu. Nie jest osobą, która upodobała sobie życie w blasku fleszy i pozowanie na "ściankach", a wprost przeciwnie. Jak podaje portal Teleshow.wp.pl, aktor znany jest ze swojej skromności, która być może wynika z faktu, że od zawsze jego dużym problemem była nieśmiałość. To właśnie aktorstwo w dużej mierze pomogło mu się z nią uporać. 

Wielu może też zastanawiać uroda Facundo Arany, która odbiega od tej latynoskiej. To dlatego, że aktor jest w połowie Niemcem, to właśnie z tego europejskiego kraju pochodzi jego matka. Mimo że 45-letni aktor ostatni raz wystąpił przed kamerą w 2014 roku, wiele wskazuje na to, że nie spędza mu to snu z powiek. Mąż i ojciec trójki dzieci chętnie dzieli się na Instagramie zdjęciami, którymi udowadnia, że jego fani nie powinni martwić się o niego. 

To również dzięki nim możemy zobaczyć, jak dziś wygląda aktor. Trzeba przyznać, że prezentuje się równie dobrze, co 19 lat temu ;-) 

Zobacz także: 19 lat temu zagrała "Zbuntowanego anioła". Dziś 40-letnia Natalia Oreiro wciąż zachwyca

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów