W Tesco wprowadzono do sprzedaży papier... o zapachu grzanego wina. "Stworzony dla miękkości, siły i skuteczności".

Redakcja 08.11.2016
Papier toaletowy o zapachu grzanego wina
Fotografia: Tesco

Internauci z pomysłu stworzenia papieru toaletowego o zapachu grzanego wina otwarcie się śmieją i traktują go raczej jak kit, a nie hit. 

Już za chwilę w galeriach handlowych pojawi się cała masa świecących i migających światełek, a na sklepowych półkach znaleźć będziemy mogli produkty, które kupić można jedynie w okresie Bożego Narodzenia. Tak, tak - święta zbliżają się wielkimi krokami.

Na sklepowych półkach znajdziemy więc i czekoladowe Mikołaje, i renifery, i kolorowe gwiazdki. Ale, nie tylko! Znajdziemy też produkty, które dostępne są przez cały rok, ale w nowym, świątecznym opakowaniu, a nawet wydaniu. Producenci w tym okresie wykazać muszą się niebanalną kreatywnością tak, aby klient sięgnął właśnie po ich produkt.

Liczy się pomysł

Na brak pomysłów na pewno nie mogą narzekać właściciele handlowego giganta. Jak podaje Mirror.co.uk, na sklepowych półkach Tesco pojawiły się właśnie rolki papieru toaletowego o zapachu… grzanego wina. Tak! To wcale nie jest żart. Jak można przeczytać na etykiecie, papier toaletowy o zapachu grzanego wina został stworzony dla "miękkości, siły i skuteczności".

Papier toaletowy mieszkańcy Wielkiej Brytanii mogą kupić za jedyne 2 funty, czyli nieco mniej niż 10 złotych. Nie jest jednak powiedziane, że znajdzie się wielu chętnych, którzy chcieliby pachnieć cynamonem, pomarańczami i goździkami. Internauci raczej śmieją się z pomysłu i traktują go bardziej jak kit, a nie…hit. I wcale się nie dziwimy.

Trzeba jednak przyznać, że pomysł na promocję Tesco ma dość oryginalny. Na pewno też znajdą się i tacy, którzy papier toaletowy o zapachu grzanego wina zabiorą do domu. Ot tak, z czystej ciekawości. 

Papier toaletowy o zapachu grzanego wina
Fotografia: Tesco

Papier toaletowy o zapachu grzanego wina

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów