W "Tańcu z Gwiazdami" zachwycała urodą i uśmiechem. Jak dziś wygląda 34-letnia Blanka Winiarska?

Anna Respondek 27.02.2018
Blanka Winiarska i Bartłomiej Kasprzykowski
Fotografia: EAST NEWS

Tancerka ostatni raz w "Tańcu z gwiazdami" wystąpiła w 7 lat temu. Czy wciąż zachwyca wyglądem?

Dzięki programowi "Taniec z Gwiazdami" w polskim show-biznesie pojawiło wiele nowych twarzy. Jedni z tancerzy na dłużej zagościli na pierwszych stronach gazet, między innymi Rafał Maserak, inni sławą mogli cieszyć się tylko krótką chwilę. 

Zobacz także: Beata Tyszkiewicz miała zawał. Konieczna była operacja

W gronie najbardziej lubianych tancerek "Tańca z Gwiazdami" znajdowała się Blanka Winiarska, która dwukrotnie niemalże wygrała program. Pierwszy raz do finału dostała się z Iwanem Komarenko, drugi ze znanym aktorem Bartłomiejem Kasprzykowskim. W obu przypadkach ostatecznie uplasowała się na drugiej pozycji. Po raz ostatni Blankę Winiarską w tanecznym show można było zobaczyć w 2011 roku. Jak dziś wygląda i czym się zajmuje? 

Tuż po zakończeniu kariery w "Tańcu z Gwiazdami" Winiarska założyła swoją szkołę tańca "Centrum Tańca Blanka Winiarska". Jak widać na oficjalnym instagramowym koncie jej szkoły, zajęcia z tancerką cieszą się dużą popularnością. Winiarska ma także dwoje dzieci. 

Zobacz także: Ewa Szabatin 10 lat temu wystąpiła w "Tańcu z Gwiazdami". Dziś to projektantka i blogerka. Jak zmienił się jej wygląd?

Bardzo się zmieniła? 

blanka
Fotografia: Instagram/centrum_tanca_blanka_winiarska
blanka1
Fotografia: Instagram/centrum_tanca_blanka_winiarska
blanka12
Fotografia: Instagram/centrum_tanca_blanka_winiarska
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów