W "Różowych latach 70." wcieliła się w postać Donny. Dziś można jej nie poznać. Jak wygląda Laura Prepon?

Katarzyna Leszczyńska 20.12.2017
Donna "Różowe lata 70."
Fotografia: YouTube

Nadal występuje w serialach.

Pierwszy odcinek serialu „Różowe lata 70.” wyemitowano w 1998 roku. W produkcji wystąpiło wielu aktorów, którzy w późniejszych latach zostali wielkimi gwiazdami. I tak popularność zyskali m.in.: Mila Kunis i Ashton Kutcher, którzy dziś są parą w rzeczywistości. Na ekranie jednak towarzyszyło im wielu innych aktorów, których pamiętamy z serialu, ale być może nie rozpoznalibyśmy ich obecnie. Wśród nich jest Laura Prepon, która wcieliła się w postać Donny.

Prepon jest aktorką nie tylko serialową. Wystąpiła m.in. w filmie „Dziewczyna z pociągu”. Obecnie przede wszystkim znana jest z produkcji NetflixaOrange is the New Black”. Trzeba jednak przyznać, że nawet wielcy fani „Różowych lat 70.” obecnie mogliby jej nie rozpoznać. Laura bowiem bardzo się zmieniła. Przede wszystkim odmieniła kolor włosów, rezygnując jednocześnie z charakterystycznej rudej barwy.

Laura obecnie ma 37 lat. W momencie, gdy rozpoczynała przygodę z „Różowymi latami 70.” miała zaledwie 18 lat. Trzeba przyznać jednak, że upływ czasu nie działa na jej niekorzyść. Jak się dziś prezentuje? 

Laura Prepon
Fotografia: Instagram/Laura Prepon
Laura Prepon
Fotografia: Instagram/Laura Prepon
Laura Prepon w "Orange is the New Black"
Fotografia: YouTube/Netflix
Laura Prepon w "Orange is the New Black"
Fotografia: YouTube/Netflix
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów