W "Ogniem i mieczem" zachwycała urodą. Dziś me 47 lat i wciąż wygląda świetnie. "Czas się dla pani zatrzymał"

Redakcja 21.07.2017
Izabella Scorupco
Fotografia: East News

Takiej figury mogłaby jej pozazdrościć niejedna nastolatka. 

Izabella Scorupco to bez wątpienia jedna z najpiękniejszych polskich aktorek. Rozpoznawalność w Polsce przyniosła jej rola Heleny Kurcewiczówny w filmie "Ogniem i mieczem" w reżyserii Jerzego Hoffmana. Jej fani zapewne pamiętają ją również z roli w filmie "GoldenEye", w którym wcieliła się w dziewczynę Jamesa Bonda

Choć od tego czasu minęło wiele lat, Izabella Scorupco wciąż zachwyca. Aktualnie mieszka w Stanach Zjednoczonych, gdzie wiedzie spokojne życie u boku męża i dzieci. Od czasu do czasu na dużym ekranie pojawiają się również filmy z jej udziałem. Szczególnie aktywna jest jednak w mediach społecznościowych. Na Instagramie często publikuje zdjęcia, dzięki którym możemy dowiedzieć się, co się z nią dzieje. 

Aktorka aktualnie przebywa w Meksyku, a zdjęciami z wakacji chętnie dzieli się z fanami. Na jednej z fotografii 47-letnia aktorka pozuje w kostiumie kąpielowym udowadniając, że wciąż jest w doskonałej formie. 

"Boska!"

Trzeba przyznać, że Scorupco prezentuje się równie dobrze, jak 18 lat temu, gdy wcieliła się w postać pięknej Heleny. Tego samego zdania są internauci, którzy sylwetką aktorki są wprost zachwyceni. 

Izabela, wyglądasz niesamowicie. 

Pani jest po prostu boska!

Ciało jak u 20-latki. 

Czas się chyba dla Pani zatrzymał. 

Nie pozostaje nic innego, jak tylko pogratulować doskonałego ciała :-) 

Zobacz także: Zagrał Bohuna w "Ogniem i mieczem". Jak dziś wygląda Aleksandr Domogarow? 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów