W "DD TVN" rozmowa o kontroli w związkach. Prokop do Wellman: Dlatego mi grzebiesz w telefonie? Odpowiedź bezbłędna

Emilia Klima 01.02.2018
Marcin Prokop, Dorota Wellman
Fotografia: X-News/TVN

Marcin Prokop i Dorota Wellman nie bez powodu są ulubionym duetem prezenterskim Polaków. 

Dorota Wellman od lat prowadzi "Dzień Dobry TVN" razem z Marcinem Prokopem. Ich wzajemne docinki, żarty, ale też widoczna gołym okiem ogromna sympatia, którą się darzą, sprawiła, że jest to najbardziej lubiany przez widzów duet prowadzących. Para niemal w każdej rozmowie z zaproszonym gościem znajdzie pretekst do komentarza skierowanego w osobę drugiego prowadzącego. 

Zobacz także: Marcin Prokop wyznał, że musieli ochłodzić relację razem z Wellman. Z zaskakującego powodu

Nie inaczej stało się, kiedy studio "Dzień Dobry TVN" odwiedziła seksuolożka Izabela Jąderek. Rozmowa dotyczyła tego, kiedy kontrola w związku przekracza zdrowie granice i staje się zagrażającą relacji obsesją. Jednym z poruszonych zagadnień było to, czy partnerzy powinni zakładać sobie hasła dostępu na telefonie, by w ten sposób chronić swoją prywatną korespondencję. Marcin Prokop przerwał ekspertce i zasugerował, że Dorota Wellman "grzebie" mu w telefonie. Co ona na to? Przekonacie się z materiału poniżej:

Zobacz także: Prokop zapamięta tę podroż taksówką na długo. Nie zgadniecie, z jakiego powodu taksówkarz chciał zatrzymać pojazd

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów