16 lat temu w "Big Brotherze" zachwycała figurą i długimi czarnymi włosami. Jak dziś wygląda Alicja Walczak?

Anna Respondek 19.10.2017
Alicja Walczak
Fotografia: EAST NEWS

Czy bardzo się zmieniła?

Alicja Walczak wzięła udział w pierwszej edycji polskiego "Big Brothera". Widzowie zapamiętali ją jako inteligentną i niezwykle zgrabną kobietę, która zachwycała swoimi długimi ciemnymi włosami i nieco "egzotycznym" typem urody. Walczak odpadła z programu tuż przed finałem, zajmując ostatecznie czwarte miejsce. Jak wygląda dzisiaj?

Od występu Alicji w "Big Brotherze" minęło już 16 lat. W tym czasie celebrytka napisała książkę "Piękno duszy", o której opowiadała w programie "Dzień dobry TVN". 

Szukam wydawcy do mojej książki, tytuł książki to "Piękno duszy". Sama się zajmuję, tak jak można to nazwać: trener rozwoju osobistego i duchowego, taki coaching, maluję. Sądzę, że to wszystko łączę poprzez trening i rozwój osobisty. To taka podróż w głąb siebie, gdzie łączę te formy. To praca nad świadomością - mówiła.

Walczak to osoba wszechstronnie wykształcona, skończyła między innymi politologię, dziennikarstwo i ASP. Od czasu do czasu maluje. W 2015 roku przyznała, że w życiu musiała walczyć z ciężką chorobą, z którą na szczęście wygrała. Na jej Facebooku można zobaczyć zdjęcia z różnych podróży oraz fotografie jej obrazów. 

Jak wygląda dzisiaj? 

al1
Fotografia: Facebook/alicja.walczak.71
al12
Fotografia: Facebook/alicja.walczak.71
al123
Fotografia: Facebook/alicja.walczak.71
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów