W Biedronce rusza dziś wyjątkowa promocja. Każdy znajdzie coś dla siebie

Redakcja 19.06.2017
Biedronka
Fotografia: East News

Coś dla siebie znajdą zarówno dzieci, jak i dorośli. 

Biedronka bierze udział w ogólnopolskiej akcji "Książka na św. Jana", której celem jest promowanie czytelnictwa. 19 czerwca do sprzedaży w sklepach sieci trafi blisko 70 tytułów. 

Akcja "Książka na św. Jana" ma na celu propagowanie idei obdarowywania książkami bliskich osób. Jeronimo Martins, właściciel sklepów Biedronka, bierze w niej udział już po raz czwarty. 

"Książka na św. Jana" to święto zainicjowane przez Press Club Polska. Akcja ma na celu propagowanie idei obdarowywania książkami osób, które kochamy, lubimy i podziwiamy. Nawiązuje ona do katalońskiej tradycji dawania sobie książek w święto patrona literatury. W Polsce jest nim pisarz epoki odrodzenia – Jan Kochanowski, dlatego święto książki obchodzimy w dniu jego imienin, czyli 24 czerwca - czytamy na stronie Biedronka.pl. 

giphy (6)

Dla każdego coś dobrego? 

Jak informuje Biedronka.pl, wśród blisko 70 tytułów, które trafią do sprzedaży, znajdziemy książki dla dzieci, ale również dla nieco starszych miłośników kryminałów, literatury obyczajowej i historycznej. 

Najmłodsi z pewnością miło spędzą czas sięgając po ilustrowaną infografikami książkę "Planeta Ziemia", dzięki której poznają historię naszej planety. Dobrym rozwiązaniem będzie również sięgnięcie po serię książek "Czytaj i graj", które zachęcają dzieci do rozwiązywania łamigłówek oraz zadań ćwiczących spostrzegawczość i rozwijających logiczne myślenie. Dodatkowo, sieć sklepów oferuje także serię książeczek, które pomogą najmłodszym w nauce liczenia i czytania. 

Biedronka nie zapomniała również o swoich starszych klientach. Zadbała, aby na sklepowych półkach coś dla siebie mogli znaleźć zarówno miłośnicy kryminałów, jak również biografii, wywiadów, czy poradników. Wśród oferowanych książek znajdziemy powieść "Zapisane w wodzie" autorstwa Pauli Hawkins, "Kłamca" Nory Roberts, czy książkę o Marii Czubaszek zatytułowaną "Ostatni dymek". 

Zobacz także: Biedronka chce zlikwidować kolejki przy kasach. Ma na to bardzo dobry pomysł 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów