W Biedronce pojawią się produkty od znanego projektanta. Wyjątkowa promocja stratuje 23 listopada

Katarzyna Leszczyńska 20.11.2017
Produkty od znanego projektanta w Biedronce
Fotografia: EAST NEWS

Skórzane produkty w przystępnych cenach.

23 listopada do wybranych sklepów sieci Biedronka trafi najnowsza kolekcja zaprojektowana przez Macieja Zienia. Polski projektant mody zaprojektował galanterię skórzaną, która ma na celu połączenie ekskluzywnej kolekcji z przystępnymi cenami tak, aby każda kobieta mogła sobie na nie pozwolić.

Maciej Zień swoją karierę rozpoczynał już w wieku 17 lat. Obecnie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych projektantów na polskim rynku. W jego najnowszej kolekcji dla Biedronki znajdą się takie produkty jak: torebki, paski, portfele i rękawiczki. Wszystko w różnorodnych kolorach, m.in.: klasycznej czerwieni oraz czerni i pudrowym różu.

Od zawsze niezwykła natura kobiet, ich piękno oraz silne charaktery były dla mnie inspiracją do tworzenia. Moja specjalnie zaprojektowana kolekcja pokazuje kobietom, że każda z nich zasługuje na perfekcyjnie wykonany element galanterii, który podkreśli jej indywidualny styl – powiedział Zień na temat swojej kolekcji.

Wszystkie produkty dostępne w kolekcji będą miały przystępne ceny. Torebki i portfele będzie można dostać za 129 złotych, rękawiczki 69,90 złotych za parę, a paski 59,90 za sztukę. Produkty dostępne będą do 6 grudnia lub do wyczerpania zapasów.

Nie jest to pierwszy raz, gdy Zień współpracuje ze znaną siecią sklepów. W ubiegłym roku do sprzedaży w Biedronce trafiły tekstylia łazienkowe z linii HOME&SPA by Maciej Zień. Najnowsze produkty na pewno idealnie sprawdzą się jako świąteczny prezent. 

Maciej Zień Biedronka
Fotografia: materiały promocyjne/Biedronka

Portfele damskie - duży czy mały?

Najciekawsze torebki shopper damskie - sprawdź!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów