W 2. edycji "Idola" zachwycano się jej silnym głosem. Jak 15 lat po emisji programu wygląda Marta Smuk?

Anna Respondek 23.11.2017
Marta Smuk
Fotografia: EAST NEWS

Bardzo się zmieniła?

Marta Smuk zaistniała w polskim show-biznesie dzięki drugiej edycji programu "Idol". Wokalistka początkowo odpadła jako czwarta, jednak rezygnacja z programu Hanny Stach umożliwiła jej powrót do show. Ostatecznie Smuk zajęła 4. miejsce i z "Idolem" pożegnała się tuż przed finałem. 

Podczas programu piosenkarka poznała Mariusza Totoszko, który zajął 2. miejsce, przegrywając z Krzysztofem Zalewskim. Para w 2005 roku pobrała się, a wkrótce później na świat przyszło ich pierwsze dziecko, córka Julia. Niestety związek nie przetrwał próby czasu i w 2009 roku Smuk i Totoszko rozstali się. 

Cieszę się, że podjęliśmy z Mariuszem decyzję w chwili, kiedy jeszcze nie było za późno. Życie jest tylko jedno. A małżeństwo nie powinno być krzyżem, który trzeba nieść - mówiła "Gazecie Lubuskiej".

Obecnie wokalistka występuje w Tetarze Muzycznym w Gdyni i tam też mieszka. Co jaki czas zajmuje się również dubbingiem, jej głos można było usłyszeć w filmie "Zaczarowana" czy bajce "Shrek 2". Smuk występowała również Teatrze Muzycznym Roma, między innymi w spektaklu "Koty" czy "Grease".

Bardzo się zmieniła?    

smuk
Fotografia: Facebook/marta.smuk.7
smuk1
Fotografia: Facebook/marta.smuk.7
smuk12
Fotografia: Facebook/marta.smuk.7
smuk123
Fotografia: Facebook/marta.smuk.7
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów