"Vogue" opublikował nagie zdjęcie Celine Dion. Trudno uwierzyć, że ma 49 lat

Redakcja 05.07.2017
Celine Dion
Fotografia: www.instagram.com/voguemagazine/

Figury mogłaby pozazdrościć jej niejedna dwudziestolatka ;-) 

Celine Dion, jedna z najpopularniejszych piosenkarek na świecie, udostępniła swoje zdjęcie magazynowi "Vogue", który opublikował je na Instagramie. Fotografia jest o tyle wyjątkowa, że kanadyjska piosenkarka pozuje całkowicie naga. 

Artystka obecnie przebywa w europejskiej trasie koncertowej, która zbiegła się w czasie z paryskim tygodniem mody haute couture. Nie dziwne więc, że Celine Dion postanowiła skorzystać z okazji i zatrzymać się w stolicy Francji na dłużej. Tym bardziej, że chętnie uczestniczy w pokazach mody, na których ma szansę zaprezentować się w wyjątkowych strojach. Nie inaczej było tym razem.

Piosenkarka w Paryżu zachwyciła barwnymi stylizacjami i doskonała formą. I choć wszystkie jej zdjęcia wzbudzają ogromne zainteresowanie, szczególnie wiele emocji wywołało zdjęcie opublikowane przez magazyn "Vogue". 

Przy okazji, redaktorzy dołączyli do zdjęcia kilka faktów o kanadyjskiej piosenkarce i jej wizerunku scenicznym.

Oto naga prawda do przemyślenia, podczas gdy Celine Dion przebiera się pomiędzy występami. Przez ostatnie 5 lat ubierała się w kreacje z tzw. haute couture (...). Na scenie występuje minimum dwie godziny dziennie, pięć lub sześć razy w tygodniu, tańcząc, kłaniając się głęboko, mocno gestykulując, w ręcznie robionych, delikatnych kreacjach projektowanych z myślą o chodzeniu po wybiegu lub czerwonym dywanie (...).Małe paski z elastycznego szyfonu chronią ją przed niechlubną sytuacją w półprzysiadzie. Buty - zawsze szpilki, nigdy platformy, są zamawiane rozmiar mniejsze (na co dzień nosi 38) (...). Jak sama przyznała, to ubrania podążają za nią, a nie odwrotnie - czytamy na Instagramie magazynu "Vogue". 

Zdjęciem Celine Dion zachwyceni są internauci, którzy w komentarzach rozpływają się nad jej urodą pisząc, że wygląda pięknie, cudnie i wręcz niesamowicie. I nie wypada się z nimi nie zgodzić. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów