Viola Kołakowska dostaje role dzięki Karolakowi? Jest komentarz aktorki

Sandra Banach 06.11.2019
Viola Kołakowska i Tomasz Karolak
Fotografia: EastNews/KamilPiklikiewicz

Viola Kołakowska to aktorka, która prywatnie wychowuje dzieci razem z Tomaszem Karolakiem. Artystka odniosła się do negatywnych komentarzy dotyczących jej kariery. 

Viola Kołakowska to jedna z najpopularniejszych aktorek w Polsce. Artystce największą popularność przyniosły role w takich produkcjach jak: „Quo vadis”, „Dzień świra”, „Zostać miss” i „Kryminalni”. Viola wzięła udział także w programie „Agent - Gwiazdy”, w którym zajęła trzecie miejsce.

Viola Kołakowska o swojej karierze

Viola Kołakowska przez wiele lat była prywatnie związana z Tomaszem Karolakiem. Para razem wychowuje dwójkę dzieci. Media niedawno obiegła informacja, że aktorzy znów do siebie wrócili. Kołakowska i Karolak nie potwierdzili tego oficjalnie. 

W rozmowie z reporterką portalu Jastrząb Post Kołakowska odniosła się do złośliwych komentarzy, które dotyczą jej ról. Niektórzy hejterzy zarzucają jej, że swoją karierę zawdzięcza Tomaszowi Karolakowi.

Robię swoje. Zarzuty takie czy inne zawsze będą. Nie mam wpływu na to, co kto myśli, albo co kto mówi na mój temat. Jestem za duża na to, aby cokolwiek komentować. Ja grałam i pracowałam, zanim poznałam Tomka. Trudno, żebyśmy nie pracowali razem, skoro jesteśmy aktorami, pracujemy w tym samym środowisku. A polskie środowisko filmowe jest dość małe, nie jest to Hollywood. Trudno jest nie zrobić czegoś razem.

Gwiazda wyznała także, że lubi pracować z Tomaszem Karolakiem.

Poza tym, lubimy razem pracować. Pracujemy w teatrze i śpiewamy razem w zespole. Jeżeli nam coś dobrze razem wychodzi, to czemu mamy tego nie robić.

No cóż… cieszymy się, że Viola Kołakowska nie bierze do siebie nieprzychylnych komentarzy internautów i ciągle spełnia się zawodowo.

Zobacz także: Joanna Krupa wyszła z córeczką ze szpitala! W domu odwiedzili ją wyjątkowi goście!

Weź udział w naszym quizie i sprawdź, z którą aktorką powinieneś wybrać się na wspólną imprezę.

polskie aktorki
Rozwiąż quiz

Sprawdź, z którą polską aktorką powinieneś wybrać się na wspólną imprezę

polskie aktorki

1. Która forma imprezy podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów