Przed operacjami plastycznymi była prawdziwą pięknością. Teraz wygląda jak żywa Barbie

Julia Pandecka 04.06.2020
Szczupła blondynka odwrócona tyłem nad morzem
Fotografia: Shutterstock

Victoria Wild dawniej była prawdziwą pięknością. Potem postanowiła stać się "żywą Barbie". Zobaczcie, jaką metamorfozę przeszła! 

Victoria Wild dziś jest znana na całym świecie jako "żywa Barbie". Kobieta za wszelką cenę chciała się upodobnić do plastikowej lalki, choć przed operacjami była prawdziwą pięknością. Dziś wydała już niemal 200 tysięcy na poprawianie urody i w niczym nie przypomina dawnej siebie. Poniżej możecie zobaczyć filmik, na którym dokładnie widać, jaką przeszła metamorfozę. Po jej zdjęciach widać, że operacje plastyczne są uzależniające. 

Zobacz także: Blanka Lipińska pokazała jak wyglądała przed operacjami! Gwiazda opowiedziała o kompleksach

Victoria Wild dziś jest żywą Barbie. Jak wyglądała przed operacjami?

Wiele kobiet na całym świecie marzy o tym, żeby upodobnić się do tej najsłynniejszej lalki na świecie. Victoria Wild swoje marzenia postanowiła wcielić w życie.

Kobieta wydała około 200 tysięcy na operacje plastyczne. Dawniej była piękną blondynką i stawiała na naturalność. Dziś w niczym nie przypomina dawnej siebie.

Długie blond włosy, uwydatnione kości policzkowe, długie tipsy, ogromne piersi i usta - tak prezentuje się obecnie. Trzeba przyznać, że niektóre z jej zdjęć są wręcz przerażające. Zwłaszcza te, na których porównuje się do Barbie.

Co sądzicie na temat takiej ingerencji w urodę

Zobacz także: Margot Robbie jako kultowa lalka. Pasuje do roli Barbie?

Ten grafik stworzył niezwykły projekt! Zestawia portrety gwiazd z ich młodszymi wcieleniami. Zobaczcie, jak oni się zmienili!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów