Victoria Beckham znów zaskoczyła dziennikarzy modowych. Tego się nie spodziewali

Patryk Chilewicz 05.12.2016
Victoria Beckham
Fotografia: zdjęcie: East News

Wszyscy wiemy, jak jakie lubi stylizacje - seksowne, monochromatyczne sukienki, a do tego obowiązkowo wysoki obcas. Choć z tym ostatnim ostatnio różnie bywa.

Płaskie obuwie nie budzi zwykle naszych emocji i nosimy je na co dzień, lecz Victoria Beckham od swoich początków w Spice Girls przyzwyczaiła nas do tego, że niezwykle nim gardzi. Przez całe lata chodziła w dziesiątkach tysięcy par, lecz publicznie nie pojawiała się bez obcasów. Tak było podczas spotkań z przyjaciółkami…

…akcjach charytatywnych w Afryce…

…czy w łóżku.

W przeciągu ostatnich miesięcy Brytyjka zaczęła pojawiać się w… sandałach. Pisaliśmy już o jej "rewolucji", ale większość osób była zdania, że to chwilowa zmiana podyktowana Tygodniem mody w Nowym Jorku. Jednak nie.

Każde większe wyjście i każde zdjęcie opublikowane przez nią zdjęcie w płaskim obuwiu wzbudza bardzo dużo emocji. Nic dziwnego - Victoria Beckham przez lata udowodniła nam, że nie bez powodu była nazywana Posh Spice. Skąd więc ta zmiana? Sama gwiazda o tym nie mówi, lecz w ostatnich miesiącach widać u niej pewną przemianę - poza płaskimi butami zaczyna się częściej uśmiechać, a nawet żartować z własnego wizerunku.

W jednym z wywiadów powiedziała też, że nie chce już sesji okładkowych w "Vogue", ponieważ nie chce dokumentować swojego starzenia się. Fakt, że Victoria Beckham robi rzeczy, które są zarezerwowane dla zwykłych ludzi dowodzi, że nawet perfekcjonistka może czasami zwyczajnie zwolnić. Umówmy się, przecież wciąż wygląda zjawiskowo.

giphy
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów