Victoria Beckham zdradziła sekret udanego małżeństwa. "Inaczej z pewnością nie byłabym już mężatką"

Redakcja 16.06.2017
Victoria Beckham, David Beckham
Fotografia: East News

Jej przepis na udany związek wcale nie jest trudny. A wręcz przeciwnie. 

Victoria Beckham jest żoną Davida Beckhama już od 18 lat. Choć para często gości na okładkach kolorowych magazynów, media nieczęsto rozpisują się o problemach w ich związku. Powód jest prosty. Beckhamowie uchodzą za bardzo zgrane i szczęśliwe małżeństwo. 

Od czasu od czasu zdradzają jednak sekrety ze swojego życia prywatnego. Na taki ruch zdecydowała się ostatnio Victoria Beckham, która w wywiadzie udzielonym holenderskiemu wydaniu magazynu "Vogue" uchyliła rąbka tajemnicy i podzieliła się przepisem na udane małżeństwo. Jak twierdzi, kluczem do sukcesu jest fakt, że ona i David mają ze sobą wiele wspólnego i dobrze się razem bawią. To jednak nie koniec zwierzeń.

Victoria Beckham na okładce "Vogue"
Fotografia: www.instagram.com/nlvogue/

Victoria Beckham na okładce "Vogue"

"Nie byłabym mężatką"

43-letnia projektantka stwierdziła również, że zdjęcia zrobione przez paparazzi nie pokazują tego, jaka jest naprawdę. Na zrobionych przez nich fotografiach, na twarzy Beckham najczęściej nie można dojrzeć uśmiechu. To może sprawiać, że wielu odbiera ją jako osobę wyniosłą i pozbawioną dystansu do siebie. 

Gdyby naprawdę było ze mną tak źle, jak pokazują to zdjęcia zrobione przez paparazzi, moje dzieci nie byłyby tak szczęśliwe jak są. I z pewnością nie byłabym już mężatką - powiedziała Victoria Beckham, a jej wypowiedź przytacza Dailymail.co.uk.

Victoria Beckham przyznała również, jak wiele pracy kosztuje ją utrzymanie nienagannej figury. Nie ma na to zbyt wiele czasu, bo oprócz bycia żoną i projektantką, jest przede wszystkim matką. 

Wstaję bardzo rano i przebiegam około 5 kilometrów, ćwiczę przez godzinę z trenerem, co daje mi wystarczająco czasu na to, żeby wrócić do kuchni i zrobić pastę z awokado dla Romea. Jego tosty wyskakują z tostera w tej samej minucie, kiedy schodzi na dół na śniadanie - przekonuje Victoria Beckham. 

Projektantka nie stara się również odmłodzić. Jak przekonuje, jest zadowolona z faktu, jak wygląda i w jaki sposób starzeje się. Jak twierdzi, nie jest doskonała i nie chce wyglądać jak 25-latka. 

David Beckham i Victoria Beckham
Fotografia: East News

David Beckham i Victoria Beckham 

Victoria Beckham
Fotografia: East News

Victoria Beckham

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów