"Victoria Beckham coraz chudsza". Nagłówki gazet biją na alarm, a przecież w tym przypadku to zupełnie normalne

Paulina Szestowicka 19.10.2016
Victoria Beckham
Fotografia: East News

Udzieliła wywiadu magazynowi "Vogue", w którym przyznała, że nie ma dla siebie czasu. Jednak to nie powód to obaw - w jej przypadku to nic nadzwyczajnego.

Victoria Beckham została przyłapana przez fotoreporterów na lotnisku w Los Angeles. Miała na sobie wysokie obcasy, wąskie spodnie jeansowe i granatowy sweter. Oczywiście, mimo niezbyt wyszukanego zestawu, wyglądała jak zwykle rewelacyjnie. Media zachodnie zwróciły uwagę, że chyba straciła kilka kilogramów w ostatnim czasie i wygląda jeszcze szczuplej.

Trudno to jednoznacznie ocenić, ponieważ poprzednie zdjęcia Victorii Beckham zostały zrobione na Tygodniu mody w Nowym Jorku. A tam pokazała się w luźnych stylizacjach, które nie podkreślały jej figury. Jeżeli jednak okazałoby się, że projektantka schudła, nie można byłoby powiedzieć, że jest to coś zaskakującego.

Samo życie, a nie dieta

Kilka dni temu w prasie ukazał się wywiad, w którym dziennikarz zapytał ją o to, czy to prawda, że razem z Davidem planują kolejne dziecko. Stanowczo zaprzeczyła tłumacząc, że i tak ledwo się wyrabia z podstawowymi obowiązkami i nie ma czasu spędzać czasu z mężem tylko we dwoje. Victoria i David Beckham mają obecnie trzech synów i córkę, a w dodatku obydwoje są aktywni zawodowo i tylko sporadycznie korzystają z pomocy opiekunki. 

Nie mam życia towarzyskiego. Moje dzieci i David są moimi priorytetami. Jeżeli muszę iść na wywiadówkę lub mecz, nie szukam wymówek - powiedziała w wywiadzie dla "Vogue". - Harper ma więcej znajomych niż ja. Po szkole zawsze spotyka się z koleżankami i kolegami.

Victoria Beckham jest perfekcjonistką i do wszystkiego przykłada dużą uwagę. Jej kolekcja, która została zaprezentowana na Tygodniu mody w Nowym Jorku, została bardzo dobrze przyjęta, a projektantka nie ukrywa, że poświęciła jej sporo czasu. Jeżeli ktoś na pierwszym miejscu stawia rodzinę, na drugim pracę, nie powinniśmy się dziwić, że czasami wygląda na zmęczonego lub stracił kilka kilogramów. W tym przypadku, przy tak szczupłej sylwetce, najmniejsze wahania wagi są bardzo widoczne.

Jednak nie sposób zapomnieć, że media regularnie donoszą o zbyt niskiej wadze Victorii, a ona i tak wywiązuje się z obowiązków domowych i zawodowych, nie sprawiając wrażenia, że jest chora lub przemęczona. 

Victoria Beckham na lotnisku w Los Angeles

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów