Victoria Beckham chodzi do Starbucksa tylko z jednego (śmiesznego) powodu

Mateusz Patyk 24.03.2017
Victoria Beckham Starbucks
Fotografia: East News

Jedna z piosenkarek tworzących dawny zespół "Spice Girls" przy każdej wizycie czuje się młodsza o kilka dobrych lat.

Od czasów, gdy brytyjski girlsband nie schodził z list przebojów całego świata, minęły dwie dekady. Jednak dla niektórych twarze jego eks-członkiń już zawsze będą kojarzone z ksywkami, które miały w 1996 roku. Na przykład dla baristy pracującego w jednym z londyńskich lokali sieci Starbucks.

Romeo, czternastoletni syn Victorii Beckham, postanowił uwiecznić miły gest, jakim została obdarzona jego matka podczas porannej wizyty w kawiarni. W końcu nie każdy może pochwalić się mamą, w której kiedyś kochali się wszyscy fani "Spice Girls".

"Gdy moja mamcia wybiera się do Starbucksa!"

Victoria Beckham Posh
Fotografia: Instagram.com/romeobeckham

Romeo Beckham był tak zauroczony wpisanym na kubku dawnym artystycznym pseudonimem swej matki, że nie zwlekając umieścił zdjęcie napoju na Instagramie. Post w ciągu czterech dni zyskał kilkadziesiąt tysięcy polubień i prawie pół tysiąca komentarzy.

Fani "spajsetki" nie kryli ciepłych słów pod wpisem Romeo. Ktoś z internautów zwierzył się, że gdy przychodzi do lokalu tej sieci jego imię na kubku zawsze widnieje z błędem. Inni wspominali czasy, gdy Victoria była znana przede wszystkim jako "Posh Spice". Wielu stwierdziło też, że dla nich ta zawsze ubrana bez zarzutu piosenkarka jest i będzie nadal legendą.

Wygląda na to, że 43-letnia zajmująca się obecnie projektowaniem mody matka czwórki dzieci może się przebranżowić, ale bez względu na to jej ksywa pozostanie bez zmian. No i miło jest od czasu do czasu usłyszeć, gdy ktoś przywołuje stare wspomnienia.

Nieważne, że tylko po to, aby kawa nie wystygła lub z napoju nie uleciały bąbelki.

Victoria i Romeo Beckham
Fotografia: Instagram.com/victoriabeckham

Victoria "Posh" Beckham z synem Romeo

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów