Minęło 5 lat od śmierci Roberta Leszczyńskiego. Córka wspomina go we wzruszających słowach

Robert Leszczyński z córką Vesną w 2013 roku
Fotografia: TRICOLORS/East News

Cukrzyca to podstępna choroba. Właśnie przez nią przedwcześnie zmarł Robert Leszczyński. Jego córka opowiedziała o stracie ojca i o tym, jak radzi sobie z nią po latach.

Robert Leszczyński zmarł nagle 1 kwietnia 2015 roku. Okazało się, że dziennikarz zmagał się z cukrzycą, o której nie wiedział. Jego córka, Vesna, długo nie mogła pogodzić się ze śmiercią taty. Teraz, 5 lat po jego odejściu, zdecydowała się wystąpić w mediach i opowiedzieć o swoich przeżyciach. Jak sama mówi, dziś radzi sobie już o wiele lepiej. Nastolatka pojawiła się w programie "Dzień Dobry TVN", w którym zebrała się na szczere wyznanie.

Córka Roberta Leszczyńskiego wspomina tatę

Vesna była bardzo blisko ze swoim tatą przed jego śmiercią. Dopiero po latach pogodziła się z myślą, że nie ma go obok.

Posłuchaj podcastu

Miesiąc temu, w rocznicę jego śmierci, opublikowała zdjęcie Roberta z krótkim opisem, sugerującym, że minęło już 5 lat od jego śmierci. Teraz postanowiła pojawić się w "Dzień Dobry TVN" i opowiedzieć, jak obecnie radzi sobie z brakiem ojca.

Jestem na takim etapie żałoby, że już się z tym pogodziłam. Jeszcze dwa lata temu nie potrafiłam się z tym pogodzić, coś w mojej głowie krzyczało. A teraz zaakceptowałam fakt, że nie mam na to wpływu i wspominam mojego ojca bez łez. (...) Mój tata uważał, że anioły są nudne. Myślę, że jest teraz nadwornym DJ-em diabła. To jest bardzo w jego stylu - opowiedziała.

Robert Leszczyński zmarł nagle, wskutek powikłań wywołanych cukrzycą. Jego żona zdradziła w rozmowie z magazynem "VIVA!", że dziennikarz nie wiedział o tej przypadłości. Jego śmierć była szokiem dla wszystkich, ale przede wszystkim dla jego najbliższych, w tym właśnie ukochanej córki.

Zobacz także: Natalia Kukulska na zdjęciu z 15-letnią córką. Są identyczne! "Jak odbicie w lustrze"

W tym roku odeszło od nas wiele znanych osób. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów