Nie żyje Vanessa Marquez. Gwiazda "Ostrego dyżuru" została zastrzelona przez policjanta

Vanessa Marquez i R2D2
Fotografia: Facebook/vanessamarquez

Zagraniczne media poinformowały o śmierci Vanessy Marquez. Aktorka znana z "Ostrego dyżuru" zmarła na skutek rany postrzałowej. Zastrzelił ją policjant.

Vanessa Marquez doskonale jest nam znana z roli pielęgniarki Wendy Goldman w kultowym serialu "Ostry dyżur". Media na całym świecie obiegła informacja, że aktorka nie żyje. Okazuje się, że została zastrzelona w swoim domu przez policjanta.

Vanessa Marquez nie żyje

"Hollywood Life" poinformował o śmierci gwiazdy "Ostrego dyżuru". Vanessa Marquez zmarła na skutek rany postrzałowej. Została zastrzelona we własnym domu przez policjanta, do którego wcześniej celowała z repliki broni. Policja została wezwana do jej domu przez zaniepokojonych sąsiadów. Aktorka cierpiała na zaburzenia żywienia i miewała częste napady drgawek. Dlatego też sąsiedzi postanowili zadzwonić po służby. Nie była to pierwsza taka sytuacja.

Pogotowie wraz z policją około 90. minut próbowało dostać się do apartamentu aktorki. Gdy im się tu udało, Marquez wymierzyła w nich pistolet. Wówczas jeden z mundurowych oddał strzał. Kobieta otrzymała pocisk w klatkę piersiową. Zmarła w szpitalu. Vanessa Marquez odeszła w wieku 49 lat.

Zobacz także: Najlepsze seriale dla kobiet od Netflixa

Uwielbiamy oglądać seriale. Zwłaszcza te najlepsze. Co roku powstają prawdziwe perełki serialowe. Niektóre z nich są nagradzane prestiżowymi statuetkami, inne po prostu są uwielbiane przez widzów. Zobaczcie, jakie seriale były najlepsze w 2017 roku.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów