Żona Kobego Bryanta żegna córkę i męża! Zdradziła, jak ukochany do niej mówił. Jej słowa chwytają za serce

Vanessa Bryant w czarnej sukience w ciąży i Kobe Bryant w smokingu po gali rozdania Oscarów
Fotografia: Paul Marks/Broadimage/Broad Image/East News

Vanessa Bryant cały czas wspomina swojego zmarłego męża oraz córeczkę, która również zginęła w katastrofie helikoptera. Teraz zamieściła wzruszające posty.

Już niespełna dwa tygodnie mijają od katastrofy helikoptera, w którym zginęli Kobe Bryant i jego 13-letnia córeczka Gianna. Wdowa bo gwieździe NBA opłakuje męża i dziecko. Teraz opublikowała zdjęcia ze szkoły Gigi, na których widzimy, jak przyjaciele żegnają jej ukochaną córeczkę. Vanessa Bryant postanowiła wykorzystać ten moment i oficjalnie pożegnać męża i córkę. Jej słowa rozdzierają serce. Zdradziła też, jak mąż zwracał się do niej, gdy byli sami.

Zobacz także: Vanessa Bryant wspomina swoją córeczkę Giannę. Udostępniła wzruszającą grafikę

Vanessa Bryant żegna córkę i męża. Zdradziła, jak Kobe do niej mówi

Na oficjalnym profilu Vanessy Bryant na Instagramie pojawiły się zdjęcia z pożegnania Gigi w szkole. Jej przyjaciele postarali się o to, żeby uczcić pamięć 13-latki.

Jedno z tych zdjęć Vanessa opatrzyła wzruszającym podpisem.

Moja Gianna. Boże, tęsknię za tobą. Miałam szczęście, że budziłam się każdego dnia, widząc twój niesamowity uśmiech przez 13 lat. Chciałabym, żeby to trwało do mojego ostatniego tchu. Mama kocha cię jak stąd do księżyca i z powrotem - napisała.

Vanessa Bryant postanowiła w ten sposób pożegnać nie tylko swoją córeczkę. Udostępniła także stary wywiad ze swoim mężem, w którym ten opowiada o ich związku. Kobe przyznał wtedy, że Vanessa jest jego najlepszym przyjacielem. Teraz ona postanowiła mu się odwdzięczyć za te słowa pod jednym ze zdjęć.

Mój najlepszy przyjaciel. Najlepszy tata. Tęsknię za tobą bardzo - napisała Venessa.

W dalszej części postu postanowiła zdradzić, jak Kobe zwracał się do niej każdego ranka. Okazuje się, że nazywał ją swoją księżniczką.

Bonjourno principessa/reina - zacytowała jego słowa.

Śmierć ukochanych osób zawsze jest bardzo trudna. Vanessa ma ogromne wsparcie przyjaciół i innych gwiazd. Swoje komentarze pod jej postami zostawili m.in.: Kate Hudson, Michelle Williams oraz Khloe Kardashian

Zobacz także: Kobe Bryant z "GiGi" na ostatnich zdjęciach przed śmiercią! "Zarazem łamiące serce i piękne"

Ten rok rozpoczął się smutnym pożegnaniem gwiazdy NBA. A te gwiazdy pożegnaliśmy w minionym roku.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów