Utalentowana Polka z 45-metrowego garażu zrobiła 126-metrowy dom. Jak to możliwe?

Julita Buczek 04.12.2018
nowy dom z garażu
Fotografia: Instagram @domstayandlive

Wystarczył tylko niewielki garaż i pomysł, aby stworzyć piękny i przestronny dom. To dzieło utalentowanej Polki!

Obskurny 45-metrowy garaż znajdował się we wschodniej części Londynu. Kiedy Marta Nowicka go zobaczyła, od razu wpadł jej w oko. Postanowiła kupić go przez Internet bez wcześniejszego oglądania. To, co z nim zrobiła, zapiera dech w piersiach.

Zdolna Polka zmienia garaż w luksusowy dom

Cała działka mierzyła jedynie 45 m2, to wystarczyło, aby utalentowana architektka zbudowała 3-poziomowy dom o powierzchni 126 m2. Wszystko dzięki maksymalnemu wykorzystaniu dostępnej przestrzeni. Nowicka nazwała swój projekt "The Gouse", to zlepek dwóch słów "garage" oraz "house". Dom idealnie wtapia się w otaczającą go architekturę.

Dzięki ceglanej elewacji parter niczym się nie wyróżnia i idealnie łączy się z innymi budynkami w okolicy. Cały budynek został zaprojektowany, tak aby był, jak najbardziej funkcjonalny. Ważną funkcję pełni przeszklona loggia, która wpuszcza do domu bardzo dużo światła i tym samym daje dostęp do naturalnego oświetlenia. Projekt powstał z myślą o jej firmie, którą prowadzi od kilku lat. Nowicka zajmuje się wynajmem oraz sprzedażą zrewitalizowanych przez siebie domów, oraz mieszkań.

Zobacz także: Szklana kula, a w niej McDonald's. Takie atrakcje w jednym z najpiękniejszych miast Polski!

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Jeśli lubicie zwierzęta powinniście koniecznie sprawdzić to konto na Instagramie! Historia psa i jego pana z pewnością przypadnie wam do gustu!

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów