Usłyszała od chłopaka, że jest obrzydliwa. To, co zrobiła, zachwyciło internautów. "Znasz swoją wartość"

Anna Respondek 15.11.2017
Miranda
Fotografia: Twitter/Mandy_Rose99

Postanowiła zrzucić "zbędne kilogramy".

Tego nie spodziewał się nikt. Pewna dziewczyna usłyszała od swojego chłopaka, że jest obrzydliwa, więc postanowiła pozbyć się zbędnych kilogramów. Na swoim Twitterze zamieściła zdjęcie przed rewolucją i tuż po niej. Internauci oszaleli na punkcie jej wpisu. 

Miranda zaskoczyła wszystkich, również swojego chłopaka, kiedy stwierdziła, że bez problemu zrzuci 90 kilogramów. Tak też się stało, a na fotografiach po transformacji możemy zobaczyć wciąż tą samą uśmiechniętą i szczupłą kobietę, tylko już bez "ukochanego", który został wycięty z fotografii. 

Po tym jak zostałam nazwana "obrzydliwą", z sukcesem udało mi się pozbyć 90 kilogramów (zdjęcie przed i po) - napisała. 

W krótkim czasie post internautki stał się "sławny", a o historii tej "nieszczęśliwej miłości" zaczęły pisać wszystkie zagraniczne portale. Do Mirandy dotarli dziennikarze Dailymail, którym dziewczyna zdradziła więcej szczegółów. Okazało się, że 18-latka tuż po usłyszeniu tych słów zostawiła swojego chłopaka na imprezie i poszła bawić się ze swoimi przyjaciółmi, to jednak nie do końca mu się spodobało. 

Powiedział do mnie "To jak się dzisiaj zachowywałaś było obrzydliwe i nieatrakcyjne". Godzinę później zadzwonił do mnie i żądał przeprosin za to, że go zostawiłam. Powiedziałam, że tego nie zrobię - wyjaśniła Dailymail. 

Internauci poparli Mirandę, a jej post osiągnął prawie 450 tysięcy polubień i ponad 50 tysięcy komentarzy.

Kocham to! Znasz swoją wartość, jesteś niesamowita.

Gratuluję, to było marnotrawstwo przestrzeni - pisali.

Okazuje się jednak, że sytuacja nie do końca wyglądała tak, jak przedstawiła ją dziewczyna. Chłopak "wycięty" ze zdjęcia postanowił również wypowiedzieć się na ten temat. 

Chcę, żeby wszyscy wiedzieli, że istnieje różnica między nazwaniem kogoś obrzydliwym, a powiedzeniem "Myślę, że to nieatrakcyjne i obrzydliwe, kiedy dziewczyna upija się w każdy weekend i zachowuje się wtedy w niekontrolowany sposób", nie wyjmujmy z kontekstu - wyjaśnił. 

Po odpowiedzi swojego byłego chłopaka Miranda zdecydowała się usunąć obraźliwy dla niego wpis. Jednak w internecie nic nie ginie. 

Po czyjej stronie stajecie? 

mir
Fotografia: Twitter/Mandy_Rose99
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów