"Us Weekly" opisał szczegóły incydentu, który jest powodem rozwodu Angeliny Jolie i Brada Pitta

Emilia Klima 08.05.2017
Angelina Jolie i Brad Pitt
Fotografia: US Weekly/East News

Magazyn zdradza szczegóły podróży samolotem, który miał ostatecznie skłonić aktorkę do złożenia papierów rozwodowych.

Angelia Jolie założyła papiery rozwodowe złożyła we wrześniu 2016 roku. Oficjalnym powodem miały być "różnice nie do pogodzenia". Nieoficjalnie mówiło się o tym, aktorka ma inne podejście do wychowania dzieci od aktora.

W mediach pojawiały się sensacyjnie doniesienia o tym, że Brad Pitt stosował przemoc fizyczną i psychiczną wobec najstarszego syna pary, Maddoxa. Głośno zrobiło się o incydencie z lotu samolotem, podczas którego pijany aktor miał uderzyć chłopca. O szczegółach tamtego zdarzenia napisała gazeta "US Weekly".

Brad pił przez całą 12-godzinną podróż z Nicei do Los Angeles. Mimo próśb żony, wciąż prosił o kolejne drinki. Angelina stanowczo powiedziała mu, że powinien przystopować. Wtedy zaczął się awanturować z całą rodziną. Angie powtarzała, że porozmawiają "rano", bo nie chciała kłócić się z nim i robić scen w samolocie. W pewnym momencie Maddox podszedł do pijanego ojca i poprosił, aby się uspokoił. W odpowiedzi wstawiony Brad uderzył go w twarz - relacjonuje świadek zdarzenia. 

Gazeta ujawniła, że po bezskutecznych próbach uspokojenia męża, Angelina Jolie jeszcze z pokładu samolotu zamówiła dodatkowe taksówki, które zabrały ją i dzieci do hotelu. Brad pojechał kontynuować imprezę do baru.

Angelina Jolie, Brad Pitt
Fotografia: Angelina Jolie, Brad Pitt

Brad Pitt przyznał się do alkoholizmu

Szczegóły lotu, który miał ostatecznie skłonić Angelinę Jolie do złożenia wniosku rozwodowego, na jaw wyszły 3 dni po tym, kiedy Brad Pitt przyznał się w głośnym wywiadzie dla "GQ" do problemów z alkoholem. Gwiazdor zdradziłą, że od kilku miesięcy uczęszcza na terapię, która ma mu pomóc w uporaniu się z nałogiem.

Nie pamiętam dnia, od kiedy ukończyłem szkołę, kiedy nie piłbym lub nie paliłbym skręta. Jestem bardzo szczęśliwy, że skończyłem z tym. Mam na myśli, że skończyłem ze wszystkim oprócz skrętów, kiedy założyłem rodzinę. Ale w ubiegłym roku nie radziłem sobie. Za dużo piłem i to stało się problemem. Cieszę się, że minęło już pół roku, odkąd jestem trzeźwy.To słodko-gorzki czas, podczas którego odzyskałem czucie w palcach (...). Szczerze mówiąc, potrafiłem opić Rosjanina jego własną wódką. Byłem zawodowcem. Byłem w tym dobry - powiedział Brad Pitt w wywiadzie dla "GQ Style". 

Brad Pitt we wspomnianym wywiadzie przyznał także, że terapia pomogła mu poprawić relację z Jolie. Piątka dzieci pary pozostaje pod opieką aktorki, Pitt ma prawo do umawianych wcześniej wizyt pod kontrolą psychologa. 

Zobacz także: Brad Pitt przyznał się do alkoholizmu i zdradził kulisy rozwodu z Angeliną Jolie. To najsmutniejszy wywiad roku

Angelina Jolie i Brad Pitt
Fotografia: ONS
Angelina Jolie i Brad Pitt
Fotografia: ONS
Angelina Jolie i Brad Pitt
Fotografia: ONS
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów