Urszula Radwańska była świadkową na weselu siostry. W sieci dyskusja o sukience. "Nie za krótka?"

Redakcja 24.07.2017
Fotografia: Urszula Radwańska
Fotografia: www.instagram.com/ularadwanska_official/

Choć w kreacji znanej projektantki tenisistka prezentowała się doskonale, niektórzy uważają, że będąc świadkową nie powinna jej zakładać. 

22 lipca 2017 roku w kościele oo. Paulinów w Krakowie Agnieszka Radwańska i Dawid Celt powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Na ślubie najlepszej polskiej tenisistki i jej trenera nie zabrakło znanych osobistości tenisowego świata, w tym Jerzego Janowicza, Caroline Woźniacki i oczywiście Urszuli Radwańskiej, siostry panny młodej. 

Czytaj więcej: Agnieszka Radwańska wzięła ślub. Na uroczystości nie zabrakło jej znanych przyjaciół

Urszula Radwańska, która była świadkową na ślubie, w mediach społecznościowych podzieliła się zdjęciem, na którym pozuje w kreacji projektu Agnieszki Maciejak, którą włożyła na tę szczególną okazję. 

Zbyt krótka?

Choć sukienka z pewnością jest efektowna i podkreśla nienaganną figurę tenisistki, nie wszyscy są nią zachwyceni. 

Nie za krótka ta sukienka? Zwłaszcza, że była pani świadkiem na ślubie - zauważył internauta. 

W obronie Radwańskiej szybko stanęli jej fani, którzy stwierdzili, że długość sukienki jest odpowiednia, a tenisistka wygląda rewelacyjnie. 

Jest młoda, niech się młodzież nacieszy tą długością, bo w moim wieku już nie przystoi nosić krótkich sukienek! Ale znam takie starsze panie, które na siłę ubierają się krótko i jak wyglądają - napisała internautka. 

Wyglądasz olśniewająco! - dodała kolejna. 

Nie pozostaje nic innego, jak tylko dołączyć do zachwytów :-) A sukienka? Cóż, naszym zdaniem, wybór kreacji był strzałem w dziesiątkę. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów