Nie mogli świętować urodzin babci przez koronawirusa. Sprawili jej wzruszającą niespodziankę!

Młoda kobieta przytula swoją babcię
Fotografia: Shutterstock

Ta rodzina z Nowego Jorku wie, jak ważne jest spędzanie każdego momentu w życiu z najbliższymi. Zrobili swojej babci wyjątkową niespodziankę z okazji jej urodzin.

Koronawirus opanował już niemal cały świat. W związku z tym Światowa Organizacja Zdrowia apeluje, żeby wszyscy pozostali w domach i nie narażali siebie i innych na zakażenie. Ta sytuacja dotyczy przede wszystkim seniorów, którzy są w grupie podwyższonego ryzyka. Dobrze wie o tym jedna z nowojorskich rodzin, która ostatnio chciała świętować 95. urodziny seniorki rodu, jednak ze względu na jej dobro musieli z tego zrezygnować. Nie zapomnieli jednak o urodzinach babci i sprawili jej wyjątkową niespodziankę.

Zobacz także: Są razem od 67 lat, lecz rozdzielił ich koronawirus. Z okazji rocznicy ten mężczyzna zdecydował się na wzruszający gest

Urodziny w czasach koronawirusa. Wzruszające nagranie obiegło sieć

Sara Byrne, wnuczka 95-letniej Kathleen Byrne z Nowego Jorku, podzieliła się wzruszającym wideo na swoim koncie na Instagramie. Przedstawia moment, gdy cała rodzina śpiewa jubilatce "Happy Birthday".

Ze względu na bezpieczeństwo seniorka wyszła zaledwie do drzwi, a pozostali członkowie rodziny zachowali bezpieczną odległość. Mieli ze sobą kolorowy napis "Happy Birthday" oraz balony.

Musieliśmy zachować dystans, ale nie mogliśmy nie zobaczyć naszej najlepszej dziewczyny w jej urodziny! Sto lat babciu, bardzo cię kochamy - napisała Sara pod filmem.

Ten piękny, rodzinny gest nie uszedł uwadze mediów na całym świecie. CNN podaje, że Kathleen Byrne doczekała się 22 wnuków i 29 prawnuków! Gdy zobaczyła swoich bliskich, była bardzo wzruszona.

Zrobiła tak wiele dla naszej rodziny i jesteśmy bardzo wdzięczni, że ją mamy, szczególnie w tym szalonym czasie, przez który przechodzi nasz świat - powiedziała Sara dla CNN.

Takie sytuacje sprawiają, że o wiele łatwiej funkcjonuje nam się w okresie społecznej kwarantanny! 

Zobacz także: Piesek porozumiewa się ze swoją panią za pomocą specjalnych guzików. To wideo podbija sieć!

Zastanawiałeś się kiedyś ile lat ma twoja dusza? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś! Koniecznie odpowiedz na kilka prostych pytań i sprawdź, czy twoja dusza jest młodsza lub starsza niż twoja metryka urodzenia!

Szczęśliwa kobieta leży na łące. W tel widać zachód słońca.
Rozwiąż quiz

Ile tak naprawdę lat ma twoja dusza? Koniecznie to sprawdź

Szczęśliwa kobieta leży na łące. W tel widać zachód słońca.

1. Który z tych zespołów lubisz najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów