Pierwsze urodziny Meghan w roli księżnej nie będą huczne. Harry rozczarował żonę?

Katarzyna Leszczyńska 03.08.2018
Księżna Meghan w czarnym garniturze idzie pod rękę z księciem Harrym
Fotografia: EAST NEWS

Meghan Markle obchodzi pierwsze urodziny w roli księżnej Sussex. Okazuje się, że zobowiązania nie pozwolą jej na huczne świętowanie. Harry się nie popisał.

Meghan Markle 4. sierpnia obchodzi urodziny. W tym roku księżna Sussex skończy 37 lat. Z tej okazji jednak nie może spodziewać się hucznego przyjęcia i oficjalnych obchodów. Książę Harry zaplanował na ten dzień coś zupełnie innego, co nie do końca może spodobać się jego żonie. Każdy chciałby być w takim dniu najważniejszy. Meghan jednak będzie musiała obejść się smakiem.

Meghan w urodziny nie będzie najważniejsza

Okazuje się, że plany Harry'ego nawet nie są związane z urodzinami jego żony. Wszystko przez to, że w ten wyjątkowy dla Meghan dzień odbędzie się ślub przyjaciela księcia. W związku z tym Harry i Meghan będą musieli uczestniczyć w tej uroczystości. To smutne, że pierwsze urodziny w roli księżnej żona Harry'ego będzie musiała spędzić na innej imprezie.

Według doniesień mediów 5. sierpnia ma się odbyć małe przyjęcie rodzinne z okazji urodzin księżnej Sussex. Z pewnością jednak jest to dalekie od wielkiej fety. Zwłaszcza, że w ubiegłym roku Meghan obchodziła urodziny w Afryce, oczywiście w towarzystwie Harry'ego. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło. Jesteśmy przekonane, że Harry wynagrodzi jej to wyjątkowym prezentem.

Zobacz także: To największy kompleks księżnej Meghan! Codziennie z nim walczy

Najlepsze filmy i seriale o tematyce królewskiej:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów