Co Kate podarowała Williamowi na urodziny? Nie przebiła psikusa księżnej Diany sprzed lat

Paulina Ermel 22.06.2018
Księżna Kate i książę William
Fotografia: East News

Książę William skończył 36 lat. Co z tej okazji przygotowała dla niego księżna Kate? Niestety nie przebiła prezentu mamy księcia, który ta dała mu 23 lata temu.

Księżna Kate i książę William takie dni jak urodziny spędzają w rodzinnym gronie. I choć po rodzinie królewskiej można się spodziewać fajerwerków, 36. urodziny następcy tronu upłynęły raczej spokojnie. Co takiego żona Williama przygotowała specjalnie na tę okazję? 

Zobacz także: Synek Kate i Williama daje im w kość? Książę zasypiał podczas oficjalnej uroczystości!

Urodziny księcia Williama

Księżna Kate na urodziny Williama przygotowuje pyszny tort, a do tego organizuje obiad, w którym biorą udział także dzieci książęcej pary. Co więcej - mogą one w tym czasie siedzieć przy stole z mamą i tatą. Brzmi normalnie, prawda? Szczególnie jeśli porówna się taki prezent do tego, który sprawiła młodemu księciu księżna Diana.

Na 13. urodziny Williama ukochana mama sprawiła mu tort w kształcie... kobiecego biustu! Wygląda na to, że Diana, która lubiła przełamywać konwenanse, miała także specyficzne poczucie humoru.

ksiazewilliam
Fotografia: Eastnews

Zobacz także: Księżna Kate i książę William pod tym względem są nieugięci. Tego ich dzieciom nigdy nie wolno robić w domu

Autor: Paulina Ermel

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów