Freddie Mercury będzie miał swoją ulicę w Warszawie! Wiemy, gdzie

Paulina Ermel 05.09.2019
Freddie Mercury
Fotografia: Eastnews

Fani legendy i zespołu Queen będą zachwyceni tą wiadomością!

Dzisiaj 73. rocznica urodzin jednej z największych gwiazd XX wieku - Freddiego Mercury'ego. Lider zespołu Queen, utalentowany wokalistka i niezwykle charyzmatyczny człowiek zmarł w 1991 roku, pozostawiając fanów na całym świecie ze złamanym sercem.

Muzyka zespołu Queen, fenomenalne teksty Freddiego, a także jego genialny głos wciąż towarzyszą tysiącom ludzi na świecie. Jednak to nie wszystko. Dla polskich fanów Queen mamy coś specjalnego. Ta wiadomość szczególnie was ucieszy!

Ulica Freddiego Mercury'ego w Warszawie

Wygląda na to, że już niedługo fani Freddiego Mercury'ego będą mogli przejść się w Warszawie ulicą jego imienia! Zespół Nazewnictwa Miejskiego zgodził się na to, aby jedną z ulic nazwać nazwiskiem Freddiego i wskazał też, która to miałaby być ulica!

Jesteście ciekawi, gdzie będzie się znajdowała? Wstępnie mówi się o tym, że będzie to jedna z ulic w okolicach Agrykoli i Łazienek Królewskich. Dokładnie chodzi o alejkę łączącą ulice Kawalerii i Nojiego.

To nieprzypadkowa lokalizacja! Niedaleko znajdują się bowiem ulice Johna Lennona i George'a Harrisona. Teraz pozostaje tylko czekać na zgodę radnych dzielnicy Śródmieście i radnych miasta Warszawa.

Przeszlibyście się taką ulicą?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.   

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów