Ula z "M jak Miłość" jest w ciąży? Iga Krefft na spekulacje fanów odpowiedziała zdjęciem w bieliźnie

Emilia Klima 25.01.2018
Iga Krefft
Fotografia: Instagram/IgaKrefft

Czy Iga Krefft jest w ciąży? To zdjęcie raczej rozwieje wątpliwości. 

22-letnia Iga Krefft do 11 lat wciela się w postać Uli, adoptowanej córki Marka i Hanki Mostowiaków w najpopularniejszym polskim serialu "M jak Miłość". Na początku tygodnia niemałe poruszenie wśród jej fanów i w mediach wzbudziło zdjęcie, które aktorka pokazała na swoim Instagramie. Gwiazda trzyma na nim ręce na lekko zaokrąglonym brzuchu. Do tego fotografia opatrzyła tajemniczym podpisem "Miłość".

W komentarzach pod zdjęciem od razu ruszała lawina spekulacji i domysłów dotyczących tego, czy aby aktorka nie chciała w ten sposób podzielić się z fanami wiadomością o ciąży. Temat szybko podchwyciły media. Krefft do całego zamieszania odniosła się na swoim InstaStories, gdzie wyjaśniła, że poza była żartem, a jedyna ciąża, jaka ją dotyczy, to ta spożywcza.

Czy Iga Krefft jest w ciąży?

Najwyraźniej te zapewnianie nie uspokoiły internautów. Iga wszelkie wątpliwości postanowiła rozwiązać ostatecznie wstawiając na Instagram zdjęcie w samej bieliźnie. Oczywiście z wymownym podpisem. 

Czy te oczy mogą kłamać? Oczywiście, że tak. A gdzie mój brzuszek?

Fani docenili poczucie humoru aktorki i taki sposób rozprawiania się z plotkami. 

Hahahah, jesteś moim mistrzem. Właśnie rozczarowałaś wszystkie portale plotkarskie.

No bo jak można tak po prostu pokazać brzuch po jedzeniu?? Przecież w świecie insta nie ma czegoś takiego, a ideał z IG jest płaski, zawsze. A miłość? To może oznaczać tylko ciążę!!! Kto by pomyślał, że można kochać jedzenie? - komentowali fani. 

Wszystko wskazuje na to, że więcej o "ciąży" Igi Krafft nie usłyszymy. Przynajmniej w najbliższym czasie ;)

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów