Agnieszka Woźniak-Starak o ostatnim filmie męża. "To był ciężki projekt"

Marianna Bereza 25.10.2019
Agnieszka Woźniak-Starak
Fotografia: Jakub Kaminski/East News

Dziennikarka promuje ostatni film wyprodukowany przez Piotra Woźniaka-Staraka. Zdradziła, jaki był jej wkład.

Od śmierci Piotra Woźniaka-Staraka minęły już dwa miesiące. Agnieszka Woźniak-Starak powoli wraca do normalnego życia. Dziennikarka zaangażowała się w promocję filmu, za którego produkcję odpowiada zmarły producent. Na Instagramie opublikowała wzruszające słowa.

Agnieszka Woźniak-Starak miesiąc temu wróciła na Instagram. Powoli wraca również do show-biznesu. Tydzień temu gwiazda widziana była wraz z teściami na jednej z branżowych imprez. Teraz zamieściła w mediach społecznościowych post dotyczący ostatniego filmu Piotra Woźniaka-Staraka pt. "Ukryta gra".

Agnieszka Woźniak-Starak o ostatnim filmie męża

"Ukryta gra", ostatni film Piotra Woźniaka-Staraka, to thriller szpiegowski rozgrywający się w czasach zimnej wojny. Jego premiera odbyła się podczas tegorocznego Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, gdzie Agnieszka Woźniak-Starak po raz pierwszy pojawiła się publicznie. Dziennikarka zdradziła, jaka była jej rola w powstawaniu obrazu i zachęciła internautów, aby wybrali się do kina.

Ten film to trzy lata ciężkiej pracy całego Watchout Studio i wielu innych wspaniałych ludzi. To był ciężki projekt, ale jestem z chłopaków niesamowicie dumna i cieszę się, że przynajmniej w maleńkim stopniu mogłam być jego częścią - wyznała.

Okazuje się, że gwiazda jest jedną z osób odpowiedzialnych za reportaż o kulisach powstawania filmu.

Razem z Joasią Sulmirską i Krzyśkiem Arszennikiem przygotowaliśmy making of „Ukrytej gry”, czyli reportaż o kulisach powstawania filmu, a sytuacji kryzysowych, wierzcie mi, nie brakowało. Mogłabym o tym filmie pisać bez końca, o wspaniałej scenografii Allana Starskiego (musicie zobaczyć, jak spektakularnie wyczarował Brooklyn na warszawskiej Pradze!), o niesamowitych zdjęciach Pawła Edelmana, o Billu Pullmanie, który jest chyba najbardziej uroczym człowiekiem na świecie, o Piotrku i Krzysiu Tereju, którzy walczyli o tę produkcję jak lwy, ale tak naprawdę chciałam Wam powiedzieć - idźcie na ten film, żeby zobaczyć kawałek naprawdę dobrego światowego kina, które od początku do końca powstało w Polsce - czytamy na profilu instagramowym Woźniak-Starak.

Premiera filmu w kinach planowana jest na 8 listopada, a making of zostanie wyemitowany na antenie TVN-u dzień później. W internecie można już zobaczyć zwiastun "Ukrytej gry".

Obejrzycie film?

Zobacz także: Piotr Woźniak-Starak był znanym producentem filmowym. "Bogowie" i "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" wyszły spod jego skrzydeł 

Uwielbiasz show-biznes? Interesujesz się życiem polskich gwiazd? Jeśli tak to koniecznie weź udział w naszym quizie i dowiedz się, z którą znaną osobą powinieneś wybrać się na obiad.

Polskie gwiazdy
Rozwiąż quiz

Z którą polską gwiazdą powinieneś wybrać się na obiad?

Polskie gwiazdy

1. Co lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów