Joanna Przetakiewicz pokazała, jaką niespodziankę zrobił jej ukochany. Fani: "Wspaniały partner"

Zuzanna Morska 28.11.2019
Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens
Fotografia: instagram.com/joannaprzetakiewicz

Projektantka zamieściła w sieci urocze nagranie, na którym widać, jaką niespodziankę przygotował dla niej Rinke Rooynes.

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens tworzą jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Projektantka mody i producent programów telewizyjnych są dowodem na to, że można znaleźć miłość w dojrzałym wieku.

Gwiazdy nie kryją się ze swoim uczuciem - chętnie pojawiają się na imprezach branżowych, ale też wrzucają wspólne zdjęcia na profile w mediach społecznościowych. Jedno z ostatnich nagrań, którym pochwaliła się Przetakiewicz, rozczuliło jej fanów.

Ukochany Joanny Przetakiewicz zrobił jej niespodziankę

Joanna Przetakiewicz na co dzień mieszka w Londynie, ale bardzo często też bywa w Polsce. Kiedy projektantka ostatnim razem zawitała do naszego kraju, czekała na nią niemała niespodzianka.

Gwiazda pokazała, jaki widok zastała po tym, kiedy dotarła do swojego warszawskiego apartamentu. Okazuje się, że jej ukochany przygotował dla niej coś specjalnego. Wszystko zaprezentowała na Instagramie!

Nie jest tajemnicą, że Rinke Rooyens to prawdziwy romantyk. Już nie raz witał Joannę setkami czerwonych róż, które wypełniały jej salon. Tym razem przygotował dla niej dekorację z balonów! Ułożył z nich nawet napis "I love you".

Szczęśliwa Przetakiewicz pochwaliła się nagraniem tego widoku na Instagramie. "Wróciłam do domu i taka sytuacja. I TAK... znowu balony. Też je kochasz?" - opatrzyła zdjęcie podpisem.

Fani nie kryją zachwytu nad zachowaniem Rooyensa.

Moim zdaniem to bardzo romantyczny gest, tworzenie magii w związku jest dowodem miłości.

Cudnie wyglądają!

Słodkie.

Jak wam się podoba taka niespodzianka? Chcielibyście taką dostać?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                                               

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów