Ujawniono finałowy skład "Top Model"? Fani wściekli: "Psujecie radość z oglądania"

Top Model: Znamy uczestników z finałowego składu?
Fotografia: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Producenci programu "Top Model" postanowili zagrać w nietypową grę z fanami. Nie wszystkim jednak spodobał się ten pomysł.

"Top Model" powrócił. Przed telewizorami w każdy poniedziałek zbierają się zniecierpliwieni widzowie, którzy chcą się przekonać, kto wygra program. Oczekiwanie na kolejne odcinki samo w sobie jest bardzo emocjonujące. A choć fani próbują samodzielnie wytypować swojego faworyta, nie życzą sobie, by ktoś dawał im pewną odpowiedź na tacy. Na taki krok zdecydowali się producenci stacji.

Producenci "Top Model" pokazują, kto dołączy do Domu Modelek i finałowego składu

Twórcy programu zdecydowali się na pewnego rodzaju grę. Opublikowali na oficjalnym profilu programu na Instagramie zdjęcia uczestników z sesji dla firmy jubilerskiej "Apart". Twarze są zakryte złotymi i czarnymi cieniami, jednak wciąż przy dokładniejszej obserwacji da się ustalić, kto się na nich znajduje.

Uczestnicy najnowszego sezonu wzięli udział w wyjątkowej sesji dla @bizuteriaapart „Piękno ma wiele twarzy”. Zgadnij, kto wszedł do Domu Modelek i należy do finałowego składu. Weź udział w konkursie i odpowiedz na pytanie - napisano w opisie pod pierwszym opublikowanym zdjęciem.

Fani zaczęli komentować i zgadywać, jednak nie wszystkim spodobała się koncepcja konkursu. Eliminacja do Domu Modelek wciąż trwa - w telewizji emitowane są dopiero castingi. Niektórzy woleliby mieć niespodziankę odnośnie tego, kto zostanie w programie na dłużej.

Fajnie, że psujecie nam radość z oglądania zdradzając finałową piątkę. Świetnie. W takim razie obejrzę dopiero odcinek półfinałowy skoro już zepsuliście mi zabawę - czytamy w komentarzu.

Na ten moment komentatorzy wytypowali 6 osób, które mają szansę na finał. Na zdjęciach z sesji widzimy Klaudię El Dursi, Sandrę Drosz, Michała Gałę, Denisa Chmielewskiego, Olgę oraz Radka.

Podoba wam się pomysł produkcji na zabawę z internautami?

Zobacz także: Uczestniczka "Top Model" zaręczona. Pochwaliła się pierścionkiem

Jak dobrze znasz polskie teleturnieje? Sprawdź, czy mógłbyś wystąpić w którymś z nich!

Rozwiąż quiz

Polskie słynne teleturnieje. Ile o nich wiesz?

kadr z programu
Fotografia: YouTube.com

1. Z jakiego programu pochodzi ten kadr?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów