Ujawniono datę premiery "Wiedźmina"? Netflix szybko usunął wpis

Wiedźmin - data premiery została ujawniona?
Fotografia: Rex Features/East News

Netflix przypadkowo ujawnił datę premiery "Wiedźmina"? Post szybko zniknął z profilu platformy streamingowej, ale fanom nic nie umknęło.

Netflix nie chce ujawniać oficjalnej daty premiery "Wiedźmina". Jest to jeden z najbardziej wyczekiwanych seriali tego roku. Nic dziwnego, że fani starają się dotrzeć do wszelkich informacji na temat produkcji. Na holenderskim profilu platformy streamingowej pojawił się wpis, który być może zdradził, ile widzowie będą czekać na premierę.

Znamy datę premiery "Wiedźmina"? Netflix milczy

Na holenderskim profilu firmy pojawił się wpis z tytułami, których doczekamy się do końca roku. Obok tytułów produkcji zapisana była "liczba nocy", które muszą jeszcze minąć do ich premiery. Ku uciesze holenderskich fanów, jednym z wymienionych seriali był... właśnie "Wiedźmin". Według wyliczeń, ma minąć jeszcze 97 dni do oficjalnej premiery. W takim wypadku seria o Geralcie z Rivii dostępna byłaby już 17 grudnia.

Post szybko został usunięty z profilu na Facebooku, jednak w internecie nic nie ginie. Netflix nie odpowiada na pytania fanów o to, czy ujawniona data jest oficjalnym potwierdzeniem. Wiele osób podejrzewa, że informacja wypłynęła celowo, aby jeszcze bardziej podkręcić zainteresowanie i napięcie widzów.

Będziecie oglądać "Wiedźmina"?

Zobacz także: Twórcy "Stranger Things" wymieniają filmy, do których znajdziecie nawiązanie w serialu Netfliksa

Którą postacią z serialu Netflixa jesteś? Sprawdź!

Aktorzy z serialu "Stranger Things"
Rozwiąż quiz

"Stranger Things" - koniecznie sprawdź, którą postacią z serialu jesteś

Aktorzy z serialu "Stranger Things"

1. Co lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów