Wstrząsające słowa księżnej Diany. Na jaw wyszło, co działo się przed jej ślubem z księciem Karolem

Anna Respondek 02.08.2018
Książę Karol i księżna Diana całują się na balkonie
Fotografia: EAST NEWS

Księżna była bardzo nieszczęśliwa. Dlaczego nikt nie zareagował?

Księżna Diana i książę Karol mieli być idealną parą, która na nowo przyciągnie poddanych do rodziny królewskiej. Żona Karola musiała być perfekcyjna i pochodzić z dobrej rodziny. Padło na Dianę, która bardzo mocno zakochała się w księciu. Niestety on nie do końca odwzajemniał jej uczucia od lat zakochany w innej kobiecie. 

Co wydarzyło się przed ślubem Diany i Karola?

O wstrząsających taśmach, na których Diana opowiada o swoim życiu, wiadomo już od dawna. Dziennikarz specjalizujący się w historii rodziny królewskiej Andrew Morton kilka miesięcy temu przyznał się, że jest w posiadaniu nagrań, z których można dowiedzieć się, jak naprawdę wyglądało życie Lady Di na dworze królewskim. 

Nagrania kilka dni temu po raz pierwszy trafiły na antenę w Stanach Zjednoczonych. Najbardziej wstrząsające słowa dotyczą ślubu Diany i Karola. Księżna przyznaje na nich, że dzień ślubu był najgorszym w jej życiu.

Byłam śmiertelnie spokojna, śmiertelnie. Czułam się jak owca prowadzona na rzeź, ale nie mogłam nic z tym zrobić. Dzień mojego ślubu był najgorszym dniem w moim życiu. Gdybym mogła napisać własny scenariusz, pozwoliłabym odejść mojemu mężowi z jego kobietą i zakazała mu powrotu. Opinia publiczna chciała księżniczki, która dotykiem przemienia wszystko w złoto i sprawia, że ich problemy odchodzą w dal. Nie myślałam o tym, że każdego dnia po trochu umieram – mówiła.

Na pozostałych nagraniach można usłyszeć o bulimii księżnej, okaleczaniu i próbach samobójczych. Wszystko po to, aby zwrócić na siebie uwagę księcia Karola. 

Czy tak rzeczywiście wyglądało ich małżeństwo? 

Zobacz także: Księżna Diana rozbiła butelkę na głowie księcia Karola. Jest nagranie!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów