Te rzeczy mężczyźni uznają za atrakcyjne dla kobiet, choć wcale tak nie jest. Co odstrasza je najbardziej?

Anna Respondek 15.11.2017
Męskie zachowania
Fotografia: Pexels

Czasem warto posłuchać rady płci przeciwnej.

Bycie sobą jest jednym z najtrudniejszych zadań. Dlatego właśnie zarówno kobiety, jak i mężczyźni, poznając nową osobę, starają pokazać się z jak najlepszej strony. Okazuje się jednak, że nie wszystkie starania są dla drugiej strony atrakcyjne i pociągające.

Internautki zaglądające na stronę Reddit.com postanowiły napisać o najgorszych męskich zachowaniach, z jakimi spotkały się w życiu. Czego panie naprawdę nie lubią, choć mężczyźni myślą, że to wyjątkowo zachęcające?  

giphy-downsized

Chwalenie się pieniędzmi

Choć może się wydawać, że kobiety w dzisiejszych czasach zwracają uwagę jedynie na "wypasioną furę i gruby portfel", to jest to mit, z którym stanowczo należy walczyć. Chwalenie się pieniędzmi zostało uznane przez kobiety za jedno z najbardziej żenujących i uwłaczających zachować, z jakimi można się spotkać. Jeśli jesteś bogaty, to szczerze gratulujemy, jednak postaraj się zachować klasę i nie przypominaj o tym co pięć minut. 

Zapach miłości

Każda kobieta lubi być w związku z mężczyzną, który o siebie dba i zagląda pod prysznic częściej niż trzy razy w tygodniu. Jednak przesada w każdą stronę nie jest dobra. Dlatego jeśli nie chcecie panowie, aby kobiety mdlały podczas randek z wami, używajcie nieco mniej wody kolońskiej i wszystko będzie znakomicie. Ta zasada działa oczywiście w dwie strony... Co za dużo, to nie zdrowo.  

giphy-downsized

Kłamstwa

Nie trzeba być miliarderem ze świetną pracą i helikopterem, żeby naprawdę zaimponować kobiecie. Użytkowniczka Reddita wspomniała o bardzo nieprzyjemnym zachowaniu, które praktykuje coraz więcej mężczyzn, czyli mijaniu się z prawdą. Kłamstwo na temat tego gdzie się pracuje, co się lubi i jakie ma się hobby, a wszystko po to, aby zdobyć "wymarzoną" partnerkę. Jeśli kobiecie zależy jedynie na splendorze, to może nie warto tracić na nią czasu.

Chamstwo

Wiele kobiet zwraca uwagę na to, jak mężczyźni traktują inne osoby. Swoje mamy, siostry, przyjaciół czy na przykład kelnerów. Jeśli kandydat na "chłopaka" nie potrafi się zachować kulturalnie i przysłowiowa "słoma wyłazi mu z butów", nie powinien liczyć na trwały związek. Jeszcze gorsze jest wszczynanie niepotrzebnych bójek i kłótni. 

giphy-downsized

Niski głos

Niskie brzmienie męskiego głosu jest oczywiście podniecające, ale tylko wtedy, kiedy jest zupełnie naturalne. Specjalne modulowanie głosem może wprowadzić kobietę w zażenowanie i rozbawienie, jednak nigdy nie uda się na tym nic ugrać. 

Kobieta nie powinna tego robić

Mówienie kobiecie co powinna robić, a czego jej nie wypada i zachowywanie się jak jej patron, a nie przyjaciel i mężczyzna, może doprowadzić do furii nawet najspokojniejszą wybrankę. Tak, kobiety potrafią sobie radzić w życiu i nie zawsze potrzebują do tego męskiego ramienia.

A Wy, jakich zachowań nie lubicie u płci przeciwnej? ;)

giphy-downsized
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów