Uczestniczka "Top Model" jest w ciąży! Zdradziła płeć i imię maluszka

Uczestniczka "Top Model" jest w ciąży.
Fotografia: instagram.com @nataliagulkowska

Uczestniczka 5. edycji programu "Top Model" jest w ciąży. Szczęśliwą wiadomość przekazała za pomocą mediów społecznościowych.

Uczestniczka programu "Top Model" przekazała radosną nowinę. Niedawno media obiegła informacja o jej ślubie - gwiazda wstawiła na swój profil na Instagramie zdjęcia z uroczystości. Teraz wiemy, że świeżo upieczona żona spodziewa się dziecka. Zdradziła płeć oraz imię maluszka.

Uczestniczka "Top Model" jest w ciąży

Choć Natalia Gulkowska nie znalazła się w finale, wciąż wiele osób pamięta ją z programu "Top Model". Widzowie, którzy oglądali jej pierwsze sesje zdjęciowe i występy na pokazach, teraz obserwują jej życie w mediach społecznościowych. Niedawno za ich pomocą dowiedzieli się o ślubie modelki.

Uczestniczka 5. edycji "Top Model jest już mamą - wychowuje 5-letniego syna Franka. Teraz opublikowała zdjęcie USG brzucha i zdradziła w ten sposób, że spodziewa się drugiego dziecka. W opisie zamieściła kilka hasztagów.

#leonkosycarz#mojdrugisyn#rodzew2020#szczesliwamama#ciaza#pregnant #bedeznowumama#instamama - napisała celebrytka.

Pierwsze dwa hasła szczególnie przykuły uwagę fanów - najwyraźniej gwiazda spodziewa się drugiego chłopca! Mały Leon ma przyjść na świat w 2020 roku. W komentarzu Natalia przyznała, że jest dopiero w 14. tygodniu ciąży. Drugie dziecko z pewnością zmusi ją do przerwy w karierze, jednak modelka nie ma się czego obawiać - na swoim koncie ma już wiele osiągnięć, bo poza programem wzięła udział w licznych sesjach do najbardziej rozpoznawalnych magazynów.

Życzymy Natalii dużo zdrowia w tym błogosławionym czasie!

Zobacz także: Kolejna ciążowa sesja Joanny Krupy. W samym bikini na plaży

Sprawdź, czy jesteś nadopiekuńczą mamą!

Młoda matka przytula swoją córkę.
Rozwiąż quiz

Czy jesteś nadopiekuńczą mamą?

Młoda matka przytula swoją córkę.

1. Twoja najmłodsza pociecha jest:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów