Uczestniczka "Tańca z gwiazdami" miała wypadek na hulajnodze. Trafiła do szpitala

Gwiazda programu "Taniec z gwiazdami" miała wypadek.
Fotografia: EastNews/Adam Jankowski

Uczestniczka 7. edycji emitowanego na Polsacie programu "Taniec z gwiazdami" miała wypadek na hulajnodze elektrycznej. 29-latka trafiła do szpitala.

"Taniec z gwiazdami" przyniósł Iwonie Cichosz ogromną popularność. Miss Świata Głuchych opowiedziała ostatnio swoim fanom o wypadku, którego doświadczyła. Podczas jazdy na hulajnodze elektrycznej nagle straciła panowanie nad urządzeniem i przewróciła się na ziemię. Upadek był na tyle poważny, że musiała pojechać do szpitala.

Iwona Cichosz z "Tańca z gwiazdami" miała wypadek na hulajnodze

Przez cały czas Iwonie towarzyszył jej narzeczony, Truls.

W jednej sekundzie straciłam panowanie nad hulajnogą, potknęłam się o krawężnik i przewróciłam się. Lewą ręką oparłam się o ziemię, by uchronić resztę ciała. Pół godz. później byliśmy w szpitalu (dojechaliśmy Uberem) i czekaliśmy ponad dwie godziny, aby mnie przyjęli. Truls był tak zszokowany i wkurzony znieczulicą pań przy recepcji. On nie jest przyzwyczajony wciąż do polskich realiów - wyznała we wpisie na Instagramie Iwona Cichosz.

Aktorka uważa, że personel szpitala zachował się niewłaściwie.

Prosiliśmy o lód, by uniknąć obrzęku, ale miłe Panie kazały nam czekać, aż ktoś łaskawie przyjdzie. Całe szczęście lekarka była młoda i przesympatyczna. Szybko zbadała, skierowała mnie na RTG i tomografię - pękniecie kości w ramieniu. Najgłupszy wypadek w moim życiu.

Na koniec wpisu Iwona podkreśliła, że już więcej nie wsiądzie na hulajnogę. Poprosiła obserwatorów swojego profilu, żeby byli ostrożni - w końcu w ostatnim czasie coraz częściej można przeczytać o groźnych, a nawet śmiertelnych wypadkach na hulajnodze elektrycznej.

Zobacz także: Krzysztof Zalewski miał wypadek! Pokazał zdjęcie zrobione po wszystkim

Lubisz śpiewać? Sprawdź, która polska piosenkarka byłaby dla ciebie idealnym towarzyszem na karaoke!

Na scenie występuje razem Doda oraz Maryla Rodowicz
Rozwiąż quiz

Z którą polską piosenkarką powinieneś wybrać się na karaoke?

Na scenie występuje razem Doda oraz Maryla Rodowicz

1. Która z tych piosenek podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów