Szokujące wyznanie uczestniczki programu "Projekt Lady"! Była prostytutką?

Julita Buczek 19.11.2019
Karolina Plachimowicz
Fotografia: Instagram @karolina_plachimowicz

Na swoim instagramowym koncie oraz w popularnym programie celebrytka postanowiła opowiedzieć o swoich problemach z przeszłości.

Karolina Plachimowicz wzięła udział w programie prowadzonym przez Małgorzatę Rozenek-Majdan. To właśnie "Projekt Lady" sprawił, że w mediach zaczęło być o niej głośno. Młoda kobieta zdobyła się na bardzo szczere wyznanie.

Plachimowicz była prostytutką?

Kontrowersyjne wyznanie zainteresowało media na tyle, że Karolina udzieliła obszernego wywiadu portalowi "Plotek.pl". To właśnie wtedy wyznała więcej szczegółów na temat swojej kontrowersyjnej przeszłości. Plachimowicz była kilkukrotnie oszukana, a także szantażowana. W poniedziałkowym odcinku programu "UWAGA! Po Uwadze" została przedstawiona historia Karoliny. Po wyemitowanym odcinku dziewczyna udostępniła na swoim instagramowym koncie zdjęcie, w którym znowu poruszyła bardzo delikatny temat.

Możecie na mnie wylewać, co chcecie, nie czuję żadnej urazy, ale nie wylewajcie tego na moją rodzinę, bo jest niewinna w tej sytuacji. Ja biorę leki, więc nie mam w sobie żadnych emocji, są uśpione - wyznała szczerze we wpisie.

Od jakiegoś czasu pojawiały się spekulacje na temat tego, jak zarabiam na życie. Napiszę wprost - zostałam wykorzystana przez najbliższe mi osoby. Osoby, którym ufałam, które kochałam i które obiecały mi pomóc stanąć na nogi. Zostałam potraktowana jak przedmiot, a moje ciało zostało wykorzystane dla zaspokojenia najniższych ludzkich instynktów. Kiedy zmuszona zostałam wejść w ten okrutny świat, okradziono mnie i zmuszono do oddania wszystkich zarobionych pieniędzy. Wtedy nie było już odwrotu. Stałam się niewolnikiem bezwzględnego systemu szarej, brudnej strefy - napisała na swoim instagramowym koncie celebrytka.

Okazuje się, że większości jej obserwujących program "UWAGA! Po Uwadze" nie przypadł do gustu. Nie chodzi jednak o samą Karolinę, lecz o zachowanie prowadzącego, który według internautów niezbyt dobrze poprowadził rozmowę.

Moim zdaniem bardzo stronniczo i agresywnie prowadzona rozmowa przez pana dziennikarza, aż mi się przykro zrobiło z powodu tej kobiety.

Niestety, najbardziej żenującym i smutnym elementem tego reportażu była postawa i sposób prowadzenia rozmowy przez pana Cebulę.

Co sądzicie o wyznaniu celebrytki?

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcia z dzieciństwa. Fani: "Buzia ta sama od lat"

polskie aktorki
Rozwiąż quiz

Sprawdź, z którą polską aktorką powinieneś wybrać się na wspólną imprezę

polskie aktorki

1. Która forma imprezy podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów