Uczestniczka Eurowizji ogłosiła na wizji, że jest w ciąży. Reakcja partnera wyjątkowa

Emilia Klima 12.05.2017
Oświadczyny podczas półfinału Eurowizji
Fotografia: Youtube.com/Eurovision Song Contest

Reprezentantce Macedonii nie udało się awansować do finału Eurowizji, ale wieczór i tak powinna uznać za udany.

Jana Burceska reprezentowała Macedonię podczas drugiego półfinału Eurowizji. Piosenkarka wykonała utwór "Dance Alone", ale jak się póżniej okazało, na scenie wcale nie tańczyła sama. Kiedy w przerwie przed ogłoszeniem wyników podszedł do niej jeden z prowadzących, wokalistka ogłosiła, że ma bardzo dobre wieści do przekazania światu - wkrótce zostanie mamą!

To był dopiero początek szczęścia Jany. Partner wokalistki siedział obok niej i postanowił wykorzystać ten moment na... oświadczyny. Przyszedł przygotowany - wyciągnął pierścionek z kieszeni i ukląkł na jedno kolano. 

Czekałem na odpowiednią chwilę. Jana, chcę powiedzieć, że bardzo cię kocham. Czy zostaniesz moją żoną? - spytał.

Ukochany wokalistki na pewno przewidział, jaka będzie odpowiedź i nie brał pod uwagę kompromitacji na oczach milinów widzów. Wyraźnie wzruszona Jana wykrzyczała do mikrofonu "tak!", po czym przytuliła partnera i pokazała pierścionek do kamery. 

Radość pary musiały nieco zmącić wyniki głosowania widzów. Piosenka Jany nie przypadła im do gustu, a przynajmniej nie na tyle, by dostać się do finału (awansowało 10 z 18 państw). Coś nam mówi, że wokalistka po latach raczej będzie wspominać zaręczyny niż niską pozycję w konkursie ;-)

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów