Uczestniczka Eurowizji dla "Playboya” pozuje z psem. Mamy dość takiej walki o prawa zwierząt

Paulina Szestowicka 23.09.2016
Kasia Moś w Playboy
Fotografia: Playboy

Zdjęcie rozebranej Kasi Moś trafiło na okładkę październikowego numeru czasopisma. Oczywiście "w szczytnym celu".

Katarzyna Moś albo Kasia Moś, jest gwiazdą okładki paźdzernikowego numeru magazynu "Playboy". Niektórzy mogą ją kojarzyć z finału trzeciej edycji edycji programu "Must be the music. Tylko muzyka" lub Eurowizji, w której na etapie eliminacji przegrała z Michałem Szpakiem. Większość osób jednak dowie się kim jest bohaterka najnowszego "Playboya" z powodu zdjęcia, które trafiło na okładkę.

Sesja z miłości do zwierząt - brzmi napis na październikowej edycji czasopisma.

Katarzyna Moś pozuje do zdjęcia "trzymając" na barkach psa rasy husky, ubrana jedynie w stringi i pas do pończoch. Tylko brakuje reklamowanej na okładce "miłości do zwierząt". Żadna rozbierana sesja zdjęciowa jeszcze nie sprawiła, że sytuacja zwierząt w schroniskach jest lepsza, albo nie przyczyniła się do zbiórki pieniędzy na leczenie zwierząt w klinikach. W dzisiejszych czasach nikogo już nie przekonuje argument, że ktoś wziął udział w rozbieranej sesji w szczytnym celu.

Kasia Moś w magazynie "Playboy"
Fotografia: Playboy

Kasia Moś w magazynie "Playboy"

To sesja, nie wolonariat

W szczytnym celu to się odwiedza schroniska i organizuje akcje specjalne, które realnie nagłaśniają problem i w efekcie dają wymierne rezultaty. Wie o tym już na pewno Joanna Krupa, która po kilku rozbieranych kampaniach społecznych założyła fundację Angels For Animal Rescue, która jednak nie funkcjonuje tak dobrze, jak początkowo zakładano. Modelka po kilku latach prowadzenia tej organizacji stwierdziła, że sprawne działanie utrudnia jej własna opinia. Kasia Moś powinna posłuchać koleżanki z branży, jeżeli naprawdę ważne jest dla niej dobro zwierząt.

Jesteśmy małą organizacją, ale mam nadzieję, że będziemy się rozwijać. To trudne, bo ludzie wcale nie są tacy otwarci i chętni by dawać pieniądze, szczególnie ze względu na to, kim jestem. Myślą, że moje pieniądze rosną na drzewach i oczekują, że sama pomogę każdemu zwierzęciu, a to przecież nie jest możliwe. Fundacja jest wiec wielkim wyzwaniem, ale ja się nie poddaję i walczę o każde zwierzę. Chociaż większość zwierzaków uratowanych dzięki naszej fundacji musiałyśmy sfinansować same - powiedziała w wywiadzie dla "Cosmopolitan". 

Realną pomoc zwierzętom należy oddzielić od rozbieranych sesji. Każdy już chyba wie, że jedno z drugim nie ma nic wspólnego. Jeżeli ktoś ma ochotę pochwalić się ciałem w czasopiśmie dla mężczyzn, niech to po prostu zrobi - bez dopisywania do tego niepotrzebnej i niezrozumiałej wręcz ideologii. A zwierzętom pomoże naprawdę, poza studiem fotograficznym.  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów