Uczestniczka "Big Brothera" mocno schudła. Jej przemiana jest niesamowita

Gwiazda "Big Brother" mocno schudła.
Fotografia: instagram.com/ysa_maczka/

"Big Brother" dał Izabeli Mączce szansę na zaistnienie w świecie show-biznesu. Już w programie uczestniczka schudła ponad 3 kilogramy. Teraz zrzuciła jeszcze więcej.

Izabela Mączka była jedną z najstarszych uczestniczek w całej historii "Big Brothera". 42-latka zdobyła sympatię zarówno widzów, jak i pozostałych uczestników, którzy z powodu różnicy wieku zaczęli nazywać ją "ciocią".

Teraz, po zakończeniu show, jej losy wciąż śledzą tysiące osób. Obserwatorzy dostrzegli niesamowitą metamorfozę Izabeli - twierdzą, że z dnia na dzień wygląda coraz młodziej. Gwiazda "Big Brothera" sporo schudła i w końcu zdecydowała się zdradzić, ile kilogramów tak naprawdę zrzuciła.

Uczestniczka "Big Brothera" przeszła zaskakującą metamorfozę

Już w domu Wielkiego Brata Izabela Mączka zgubiła ponad 3 kilogramy. Po odejściu z programu nie wróciła do starej wagi - wręcz przeciwnie, postanowiła schudnąć jeszcze trochę. Ostatecznie zrzuciła całe 12 kilogramów wagi, co jest naprawdę godnym pochwały wynikiem.

Fani zachwycają się jej najnowszymi zdjęciami.

"Była ciocia Iza, teraz jest LASKA Iza!", "Wygląda pani super", "Świetnie, dobra robota" - czytamy w komentarzach.

A Wam jak podoba się przemiana Izabeli?

Zobacz także: Castingi do nowej edycji "Big Brothera" już ruszyły. Okazuje się, że zainteresowanie jest naprawdę duże!

"Big Brother" to niejedyny program, który powrócił w ostatnim czasie. Także "Szansa na sukces" pojawiła się w telewizji w odświeżonej wersji. Sprawdź, kto zaczął karierę dzięki udziałowi w programie!

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów