Uczestniczka "Azja Express" w ciąży. Pochwaliła się zdjęciem brzuszka

Maria Konarowska opublikowała zdjęcia z brzuszkiem.
Fotografia: instagram.com/mariakonarowska/

Była uczestniczka programu "Azja Express", Maria Konarowska, pochwaliła się zdjęciem ciążowego brzuszka. Już w czerwcu ogłosiła fanom szczęśliwą nowinę.

Maria Konarowska znana jest z gry w polskich serialach, między innymi "Plebanii". Widzowie mogli ją poznać bliżej podczas jej udziału w programie "Azja Express", a także dzięki jej aktywności na Instagramie. To właśnie tam przekazała fanom, że spodziewa się dziecka. Teraz regularnie dzieli się z obserwatorami zdjęciami dokumentującymi ciążę.

Maria Konarowska jest w ciąży

Na opublikowanym niedawno zdjęciu widzimy, jak aktorka spędza wakacje. Jest już w 21. tygodniu ciąży, jednak nie przeszkadza to jej korzystać z lata w pełni. Widzimy, jak pozuje w bikini przy basenie, a jej partner trzyma ją za brzuch.

Wakacje inne niż wszystkie. Półmetek - napisała w opisie pod zdjęciem.

Fani są zachwyceni tak często pojawiającymi się publikacjami. Nie szczędzą komplementów uwielbianej przez siebie aktorce. Nie da się ukryć, że córka Joanny Szczepkowskiej promienieje z radości.

Wyglądasz pięknie Joasiu! Brzusio niech rośnie zdrowo!

Gratulacje Marysiu!

Maryś, przepięknie wyglądasz kochana! Przesyłam Ci moc pozytywnej energii - możemy przeczytać w komentarzach.

Poza zdjęciami na Instagramie aktorka niewiele mówi o swoim życiu prywatnym. Raczej unika opowiadania o swojej rodzinie w tabloidach - niewiele wiadomo o jej życiu miłosnym oraz samym przygotowaniu do porodu. Ciążowe fotografie są więc dla jej wiernych fanów miłym urozmaiceniem.

Zobacz także: Miały być na planie "Azja Express 2", a pokazały zdjęcia z Warszawy. Złamanie umowy to 50 tys. zł kary

Obiad z ulubionym celebrytą to coś, o czym marzy spora część fanów. Sprawdź, z kim Ty powinieneś udać się do restauracji!

Polskie gwiazdy
Rozwiąż quiz

Z którą polską gwiazdą powinieneś wybrać się na obiad?

Polskie gwiazdy

1. Co lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów