Uczestnicy "Big Brothera" są głodzeni? Niebezpieczna sytuacja w domu Wielkiego Brata

Hanna Skowron 29.03.2019
Big Brother
Fotografia: Instagram.com/bigbrother.tvn7

Sprawy przybrały dramatyczny obrót.

Wygląda na to, że "Big Brother" odzyska popularność, jaką cieszył się przed laty. Reality show dopiero co zagościło na antenie, a już budzi ogromne emocje. Ostatni odcinek zmroził krew w żyłach widzów za sprawą niebezpiecznej sytuacji. Jeden z uczestników programu źle się poczuł, a jego koledzy na próżno prosili o pomoc.

Uczestnik "Big Brothera" zemdlał, bo był głodny

W ostatnim odcinku programu uczestnicy pokłócili się o... dostęp do jedzenia. Mieszkańcy domu Wielkiego Brata mogą zrobić zakupy tylko raz w tygodniu, przez co mają ograniczone racje żywnościowe.

Mężczyźni uznali nawet, że to kobiety są problemem, ponieważ wyjadają porcje przeznaczone dla reszty domowników. Zwołano specjalną naradę, która jednak nie pomogła, bo tego samego dnia jeden z uczestników programu prawie zemdlał.

Mowa o Igorze, bokserze, którzy od początku podkreślał, jak ważne jest dla niego zdrowe odżywianie. We wtorkowy wieczór poczuł się bardzo źle i prawie stracił przytomność. Sytuacja przybrała dramatyczny obrót.

Halo, słyszy nas ktoś? To nie jest normalne, zróbcie zbliżenie na Igora, zbladł nam strasznie i ma zimne poty. Mówię serio, Wielki Bracie - wołał inny z uczestników, Maciej.

Sam Igor przyznał później, że jego osłabienie wynikało z głodu. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze, a pozostali domownicy podzielili się jedzeniem ze swoim kolegą. Uczestnicy krytykują natomiast zachowanie Wielkiego Brata i zarzucają mu, że nie reaguje na ich apele.

Myślicie, że tak ekstremalna sytuacja to sposób na podniesienie oglądalności show?

Zobacz także: "Big Brother": Homofobia w programie! Tomek doprowadził Łukasza do łez

"Big Brother" na antenie TVN-u po raz pierwszy pojawił się 18 lat temu! Pamiętacie, jak wtedy wyglądały gwiazdy stacji?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów