U Lewandowskich mogło dojść do wypadku. Ania ledwo uszła z życiem!

Julita Buczek 08.04.2019
lewandowscy
Fotografia: Instagram @annalewandowskahpba

W ułamku sekundy mogło dojść do prawdziwej tragedii. Rodzinny weekend Lewandowskich mógł zamienić się w prawdziwy koszmar.

Robert Lewandowski ma ostatnio same powody do świętowania. Piłkarz nie zwalnia tempa i cały czas utrzymuje się w sportowej czołówce najlepszych sportowców. Jednak jak każdy z nas lubi czasem odpocząć. Ostatnio na Instagramie jego żony pojawił się film, który zaniepokoił jego fanów.

Zobacz także: Lewandowska dodała zdjęcie z ciążowym brzuszkiem. "Trenowałam niemal do samego końca"

Groźny wypadek u Lewandowskich

Na pierwszym zdjęciu widzimy zadowoloną z wypoczynku, szczęśliwą rodzinę. Kiedy przesuniemy palcem w lewo, będziemy mogli obejrzeć mrożące krew w żyłach nagranie. Na filmiku wyraźnie widać, że weekendowa sielanka u Lewandowskich nie trwała długo. Piłkarz postanowił pochwalić się swoimi umiejętnościami strzeleckimi. Robert chciał kopnąć piłkę, jednak nie wymierzył odległości między piłką a głową Ani. Na filmie widać, że kopnięcie musiało być mocne, bo Lewandowska aż krzyknęła z przerażenia. Na szczęście nie doszło do tragedii i nikomu nic się nie stało.

Fani nie spodziewali się takiej niefrasobliwości ze strony Roberta

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy fanów. Większość z nich wyraziła swoje niezadowolenie. Według nich Robert powinien bardziej uważać!

Lewy nie w tą stronę bramka z drugiej!

Trafiona zatopiona :)

Dobrze, że nikomu nic się nie stało.

Co sądzicie o sytuacji?

Zobacz także: Lewandowska udostępniła zdjęcia ze wspólnej zabawy z córeczką. Klara jest już dużą dziewczynką!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów