Tyszkiewicz jest zażenowana zachowaniem Pavlović. Padły mocne słowa!

Julita Buczek 06.03.2019
Tyszkiewicz broni Żyły
Fotografia: Instagram @legalnakultura

Pierwszy odcinek popularnego show nie skończył się dla Justyny Żyły zbyt szczęśliwie. Była żona Piotra Żyły niezbyt poradziła sobie z tańcem, co zaowocowało słabymi notami jurorów!

Justyna Żyła została surowo skrytykowana za swój ostatni występ w programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Jurorzy nie szczędzili słów krytyki, a na dodatek większość komentarzy nawiązywała również do jej życia prywatnego. W jej obronie postanowiła stanąć była jurorka show, Beata Tyszkiewicz.

Zobacz także: Piotr Żyła pierwszy raz skomentował rozstanie z żoną. To ona jest winna rozpadowi związku?

Pavlović ostro krytykuje Żyłę

Emisja ostatniego odcinka popularnego show wywołała prawdziwe kontrowersje wśród jego widzów. Wszystko przez wypowiedzi jurorów kierowane w stronę Justyny Żyły. Bez wątpienia jednymi z ostrzejszych okazały się słowa Iwony Pavlović.

To był mizerny skok bez zaznaczonego telemarku - powiedziała Iwona.

Tyszkiewicz broni Justyny Żyły w show

Sytuację postanowiła skomentować Beata Tyszkiewicz. Aktorka w rozmowie z portalem Plejada.pl wypowiedziała się na temat wydarzenia zaistniałego w programie. Tyszkiewicz przyznała, że czasami ogląda show Polsatu, jednak nie miała okazji obejrzeć występu celebrytki. Mimo to sądzi, że Żyła nie zasługuje na tak ostre słowa.

To niedopuszczalne. Trudno mi wyobrazić sobie całą tę sytuację, bo nie widziałam tańca pani Żyły, ale uważam, że wypominanie prywatnego życia w takim momencie nie powinno się zdarzyć - powiedziała Tyszkiewicz w rozmowie z portalem.

Podczas wywiadu zapytano ją również o to, czy zareagowałaby na słowa Iwony Pavlović.

Na pewno. Tak nie powinno być. Mam nadzieję, że pani Justyna poradzi sobie za tydzień. Na pewno z odcinka na odcinek będzie coraz lepiej, życzę jej wszystkiego najlepszego - dodała bez namysłu Tyszkiewicz.

Myślicie, że Justyna poradzi sobie lepiej w następnym odcinku show?

Zobacz także: Ciąg dalszy afery między Justyną Żyłą a popularnym skoczkiem. Kobieta nie może się z nim skontaktować

Dzięki portalom społecznościowym możemy podejrzeć gwiazdy w ich mieszkaniach. Niektóre z nich chętnie dzielą się zdjęciami nawet z sypialni.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów